Vb-selejtezőn kapott ki az oroszoktól a röplabda-válogatott

A férfi röplabda-válogatott Ukrajna, Macedónia és Svájc ellen lép pályára a 2019-es Európa-bajnokság selejtezőjében
A magyar férfi röplabda-válogatott pénteken az erőviszonyoknak megfelelően vereséget szenvedett az orosz csapattól a vasárnapig tartó tallinni világbajnoki selejtezőtorna harmadik fordulójában.

Juan Manuel Barrial szövetségi kapitány együttesének nem volt esélye a világsztárokkal teletűzdelt, a legutóbbi olimpián negyedik helyezett oroszokkal szemben, akik így továbbra is veretlenül, szettveszteség nélkül vezetik a csoportot.

A magyar válogatott Forrás: hunvolley.hu

A 72 perces mérkőzés legeredményesebb magyar játékosa a nyolc pontot szerző Pádár Krisztián volt.

A válogatott az első napon könnyedén verte Koszovót, míg a második fordulóban 3-2-es vereséget szenvedett Montenegrótól.

A magyar csapat szombaton a házigazda észt válogatottal találkozik. A selejtezőtornáról a csoportelső kijut a világbajnokságra, a második helyezettre pedig újabb kvalifikációs torna vár.