A Hanga Ádámmal a kezdőben felálló Barcelona hazai környezetben kapott ki az olasz Milano csapatától 83-81-re a férfi kosárlabda Euroliga 21. fordulójában.

Pedig a katalánok jól kezdték a mérkőzést, az első negyedet követően tízpontos előnnyel vonulhattak pihenőre (25-15). A második 10 perc a vendégeknek sikerült jobban, de a nagyszünetben még mindig a Barca vezetett, 48-42-re.

Hanga Ádámék a kiesés szélére sodródtak az Euroligában Forrás: DPPI/Andres Garcia

A harmadik negyedben már egyértelműen az olasz kirakatcsapat dominált, egy 8-0-s rohamnak is köszönhetően a vezetést is átvették és az utolsó felvonás előtt már 64-62 volt a a javukra. A negyedik negyed kiegyenlített jüzdelmet hozott, ám hiába egyenlítettek a végén a grántávörös-kékek, a végén egy figyelmetlenség és egy 5,6 másodperccel a dudaszó előtt dobott milánói kosár a vereségüket jelentette. Az újabb kudarccal még távolabb került a rájátszástól a magyar játékos csapata, aki ezúttal 15 percet töltött a pályán, négy pontot dobott, három lepattanót szerzett és két gólpasszt adott.