Társoldalunk:

A szocsi téli olimpia programja

2014.02.06. 17:09

A 2014-es szocsi téli olimpia részletes programja magyar idő szerint, versenyszámokra lebontva.

 

Időpont sportág versenyszám
Február 6., csütörtök
07.00 Hódeszka Férfi és női lejtő stílus, selejtező
15.00 Szabadstílusú sí Női mogul, selejtező
16.30 Műkorcsolya Csapatverseny, férfi és páros rövidprogram
 
Február 7., péntek
17.14 Megnyitóünnepség  
 
Február 8., szombat
06.30 Hódeszka Férfi lejtő stílus, selejtező
09.00 Jégkorong Nők, Egyesült Államok-Finnország
09.45 Hódeszka Férfi lejtő stílus, döntő
11.00 Sífutás Női 15 km síatlon, döntő
12.30 Gyorskorcsolya Férfi 5000 méter, döntő
14.00 Jégkorong Nők, Kanada-Svájc
15.30 Sílövészet Férfi 10 km sprint, döntő
15.30 Szánkó Férfi egyes, 1-2. futam
15.30 Műkorcsolya Csapatverseny, jégtánc és női rövidprogram
17.30 Síugrás Férfi normálsánc, selejtező
19.00 Szabadstílusú sí Női mogul, döntő
    
Február 9., vasárnap
07.30 Hódeszka Női lejtő stílus, selejtező
08.00 Alpesi sí Férfi lesiklás, döntő
09.00 Jégkorong Nők, Svédország-Japán
10.15 Hódeszka Női lejtő stílus, döntő
11.00 Sífutás Férfi 30 km síatlon, döntő
12.30 Gyorskorcsolya Női 3000 méter, döntő
14.00 Jégkorong Nők, Oroszország-Németország
15.30 Sílövészet Női 7.5 km sprint, döntő
15.30 Szánkó Férfi egyes, 3-4. futam
16.00 Műkorcsolya Csapatverseny, döntő
18.30 Síugrás Férfi normálsánc, döntő
    
Február 10., hétfő
06.00 Curling Férfiak, 1. forduló
08.00 Alpesi sí Női szuperkombináció, szuper-G
10.45 Rövidpályás gyorskorcsolya Női 3000 m–es váltó, előfutamok
10.45 Rövidpályás gyorskorcsolya Női 500 méter, előfutamok
10.45 Rövidpályás gyorskorcsolya Férfi 1500 méter, selejtezők és döntő
11.00 Jégkorong Nők, Egyesült Államok-Svájc
11.00 Curling Nők, 1. forduló
12.00 Alpesi sí Női szuperkombináció, műlesiklás
14.00 Gyorskorcsolya Férfi 500 méter, döntő
15.00 Szabadstílusú sí Férfi mogul,selejtező
15.45 Szánkó Női egyes, 1-2. futam
16.00 Sílövészet Férfi 12.5 km üldözéses, döntő
16.00 Jégkorong Nők, Finnország-Kanada
16.00 Curling Férfiak, 2. forduló
19.00 Szabadstílusú sí Férfi mogul, döntő
    
Február 11., kedd
06.00 Curling Nők, 2. forduló
07.00 Szabadstílusú sí Női lejtő stílus, selejtező
10.00 Szabadstílusú sí Női lejtő stílus, döntő
11.00 Jégkorong Nők, Németország–Svédország
11.00 Sífutás Férfi és női sprint, selejtező
11.00 Hódeszka Férfi félcső, selejtező
11.00 Curling Férfiak, 3. forduló
13.00 Sífutás Női sprint (szabad), döntő
13.00 Sífutás Férfi sprint (szabad), döntő
13.45 Gyorskorcsolya Női 500 méter, döntő
15.30 Szánkó Női egyes, 3-4. futam
16.00 Sílövészet Női 10 km üldözéses, döntő
16.00 Jégkorong Nők, Oroszország–Japán
16.00 Műkorcsolya Páros, srövidprogram
16.00 Hódeszka Férfi félcső, selejtező
16.00 Curling Nők, 3. forduló
18.30 Síugrás Női normálsánc, döntő
18.30 Hódeszka Férfi félcső, döntő
    
Február 12., szerda
06.00 Curling Férfiak, 4. forduló
08.00 Alpesi sí Női lesiklás
09.00 Jégkorong Nők, Svájc–Finnország
10.30 Északi összetett Gundersen–verseny, síugrás, normálsánc
11.00 Hódeszka Női félcső, selejtező
11.00 Curling Nők, 4. forduló
13.30 Északi összetett Gundersen–verseny, 10 km-es sífutás
13.30 Jégkorong Nők, Kanada–Egyesült Államok
15.00 Gyorskorcsolya Férfi 1000 méter, döntő
15.15 Szánkó Férfi kettes
16.00 Hódeszka Női félcső, selejtező
16.00 Curling Férfiak, 5. forduló
16.45 Műkorcsolya Páros, szabadprogram
18.00 Jégkorong Férfiak, Csehország–Svédország
18.00 Jégkorong Férfiak, Lettország–Svájc
18.30 Hódeszka Női félcső, döntő
    
Február 13., csütörtök
06.00 Curling Nők, 5. forduló
07.15 Szabadstílusú sí Férfi lejtő stílus, selejtező
08.30 Szkeleton Női egyes, 1-2. futam
09.00 Jégkorong Férfiak, Finnország–Ausztria
09.00 Jégkorong Nők, Japán–Németország
10.30 Szabadstílusú sí Férfi lejtő stílus, döntő
11.00 Sífutás Női 10 km (klasszikus), döntő
11.00 Rövidpályás gyorskorcsolya Férfi 5000 m-es váltó, előfutamok
11.00 Rövidpályás gyorskorcsolya Férfi 1000 méter, előfutamok
11.00 Rövidpályás gyorskorcsolya Női 500 méter, döntő
11.00 Curling Férfiak, 6. forduló
13.30 Jégkorong Férfiak, Oroszország–Szlovénia
13.30 Jégkorong Férfiak, Szlovákia–Egyesült Államok
15.00 Sílövészet Férfi 20 km, döntő
15.00 Gyorskorcsolya Női 1000 méter, döntő
16.00 Műkorcsolya Férfiak, rövidprogram
16.00 Curling Nők, 6. forduló
17.15 Szánkó Csapatverseny
18.00 Jégkorong Férfiak, Kanada–Norvégia
18.00 Jégkorong Nők, Svédország–Oroszország
    
Február 14., péntek
06.00 Curling Férfiak, 7. forduló
08.00 Alpesi sí Férfi szuperkombináció, szuper-G
09.00 Jégkorong Férfiak, Csehország–Lettország
11.00 Sífutás Férfi 15 km (klasszikus), döntő
11.00 Curling Nők, 7. forduló
12.30 Alpesi sí Férfi szuperkombináció, műlesiklás
13.30 Jégkorong Férfiak, Svédország–Svájc
13.30 Szkeleton Férfi egyes, 1-2. futam
13.30 Szkeleton Női egyes, 3-4. futam
14.45 Szabadstílusú sí Női ugrás, selejtező
15.00 Sílövészet Női 15 km, döntő
16.00 Műkorcsolya Férfiak, szabadprogram
16.00 Curling Férfiak, 8. forduló
18.00 Jégkorong Férfiak, Kanada–Ausztria
18.00 Jégkorong Férfiak, Norvégia–Finnország
18.30 Szabadstílusú sí Női ugrás, döntő
18.30 Síugrás Férfi nagysánc, selejtező
    
Február 15., szombat
06.00 Curling Nők, 8. forduló
08.00 Alpesi sí Női szuper-G, döntő
09.00 Jégkorong Férfiak, Szlovákia–Szlovénia
09.00 Jégkorong Nők, negyeddöntő
11.00 Sífutás Női 4x5 km-es váltó, döntő
11.00 Rövidpályás gyorskorcsolya Férfi 1000 méter, döntő
11.00 Rövidpályás gyorskorcsolya Női 1500 méter, döntő
11.00 Curling Férfiak, 9. forduló
13.30 Jégkorong Férfiak, Egyesült Államok–Oroszország
13.30 Jégkorong Nők, negyeddöntő
14.30 Gyorskorcsolya Férfi 1500 méter, döntő
15.45 Szkeleton Férfi egyes, 3-4. futam
16.00 Curling Nők, 9. forduló
18.00 Jégkorong Férfiak, Svájc–Csehország
18.00 Jégkorong Férfiak, Svédország–Lettország
18.30 Síugrás Férfi nagysánc, döntő
    
Február 16., vasárnap
06.00 Curling Férfiak, 10. forduló
08.00 Alpesi sí Férfi szuper-G, döntő
08.00 Hódeszka Női krossz, selejtező
09.00 Jégkorong Férfiak, Ausztria–Norvégia
09.00 Jégkorong Nők, osztályozó
10.15 Hódeszka Női krossz, döntő
11.00 Sífutás Férfi 4x10 km-es váltó, döntő
11.00 Curling Nők, 10. forduló
13.30 Jégkorong Férfiak, Oroszország–Szlovákia
13.30 Jégkorong Férfiak, Szlovénia–Egyesült Államok
15.00 Gyorskorcsolya Női 1500 méter, döntő
16.00 Sílövészet Férfi 15 km, tömegrajtos döntő
16.00 Műkorcsolya Jégtánc, rövidprogram
16.00 Curling Férfiak, 11. forduló
17.15 Bob Férfi kettes, 1-2. futam
18.00 Jégkorong Férfiak, Finnország–Kanada
18.00 Jégkorong Nők, osztályozó
    
Február 17., hétfő
06.00 Curling Nők, 11. forduló
08.00 Hódeszka Férfi krossz, selejtező
10.30 Hódeszka Férfi krossz, döntő
11.00 Curling Férfiak, 12. forduló
13.30 Jégkorong Nők, elődöntő
14.45 Szabadstílusú sí Férfi ugrás, selejtező
15.30 Bob Férfi kettes, 3-4. futam
16.00 Sílövészet Női 12.5 km, tömegrajtos döntő
16.00 Műkorcsolya Jégtánc, szabadprogram
16.00 Curling Nők, 12. forduló
18.00 Jégkorong Nők, elődöntő
18.15 Síugrás Férfi csapatverseny, döntő
18.30 Szabadstílusú sí Férfi ugrás, döntő
    
Február 18., kedd
06.00 Curling Férfiak és nők, rájátszás (ha szükséges)
08.00 Alpesi sí Női óriás-műlesiklás, 1. futam
09.00 Jégkorong Férfiak, rájátszás
09.00 Jégkorong Nők, osztályozó
10.30 Rövidpályás gyorskorcsolya Női 1000 méter, előfutamok
10.30 Rövidpályás gyorskorcsolya Férfi 500 méter, előfutamok
10.30 Rövidpályás gyorskorcsolya Női 3000 m-es váltó, döntő
10.30 Északi összetett Gundersen-verseny, síugrás, nagysánc
11.00 Curling Férfiak és nők, rájátszás (ha szükséges)
11.30 Alpesi sí Női óriás-műlesiklás, 2. futam
13.00 Északi összetett Gundersen-verseny, 10 km-es sífutás
13.30 Jégkorong Férfiak, rájátszás
13.30 Jégkorong Nők, osztályozó
14.00 Gyorskorcsolya Férfi 10 000 méter, döntő
14.45 Szabadstílusú sí Férfi félcső, selejtező
16.00 Curling Férfiak és nők, rájátszás (ha szükséges)
16.15 Bob Női kettes, 1-2. futam
18.00 Jégkorong Férfiak, rájátszás
18.00 Jégkorong Férfiak, rájátszás
18.30 Szabadstílusú sí Férfi félcső, döntő
    
Február 19., szerda
06.00 Hódeszka Férfi és női párhuzamos óriás-műlesiklás, selejtező
08.00 Alpesi sí Férfi óriás-műlesiklás, 1. futam
09.00 Jégkorong Férfiak, negyeddöntő
10.00 Hódeszka Férfi párhuzamos óriás-műlesiklás, döntő
10.00 Hódeszka Női párhuzamos óriás-műlesiklás, döntő
10.15 Sífutás Férfi és női csapatsprint, selejtező
11.00 Curling Nők, elődöntő
11.30 Alpesi sí Férfi óriás-műlesiklás, 2. futam
12.45 Sífutás Női csapatsprint (klasszikus), döntő
12.45 Sífutás Férfi csapatsprint (klasszikus), döntő
13.30 Jégkorong Férfiak, negyeddöntő
14.30 Gyorskorcsolya Női 5000 méter, döntő
15.30 Sílövészet Vegyes váltó, döntő
16.00 Műkorcsolya Nők, rövidprogram
16.00 Curling Férfiak, elődöntő
17.15 Bob Női kettes, 3-4. futam
18.00 Jégkorong Férfiak, negyeddöntő
18.00 Jégkorong Férfiak, negyeddöntő
    
Február 20., csütörtök
08.45 Szabadstílusú sí Férfi krossz, selejtező
09.00 Északi összetett Csapatverseny, síugrás, nagysánc
09.30 Curling Nők, a 3. helyért
10.30 Szabadstílusú sí Férfi krossz, döntő
12.00 Északi összetett Csapatverseny, 4x5 km-es sífutóváltó
13.00 Jégkorong Nők, a 3. helyért
14.30 Curling Nők, döntő
15.30 Szabadstílusú sí Női félcső, selejtező
16.00 Műkorcsolya Nők, szabadprogram
18.00 Jégkorong Nők, döntő
18.30 Szabadstílusú sí Női félcső, döntő
    
Február 21., péntek
08.45 Szabadstílusú sí Női krossz, selejtező
09.30 Curling Férfiak, a 3. helyért
10.30 Szabadstílusú sí Női krossz, döntő
13.00 Jégkorong Férfiak, elődöntő
13.45 Alpesi sí Női műlesiklás, 1. futam
14.30 Curling Férfiak, döntő
14.30 Gyorskorcsolya Férfi és női csapatverseny, előfutamok
15.30 Sílövészet Női 4x6 km-es váltó, döntő
17.15 Alpesi sí Női műlesiklás, 2. futam
17.30 Rövidpályás gyorskorcsolya Női 1000 méter, döntő
17.30 Rövidpályás gyorskorcsolya Férfi 500 méter, döntő
17.30 Rövidpályás gyorskorcsolya Férfi 5000 m-es váltó, döntő
18.00 Jégkorong Férfiak, elődöntő
    
Február 22., szombat
06.00 Hódeszka Férfi és női párhuzamos műlesiklás, selejtező
10.15 Hódeszka Férfi párhuzamos műlesiklás, döntő
10.15 Hódeszka Női párhuzamos műlesiklás, döntő
10.30 Sífutás Női 30 km (szabad), döntő
13.45 Alpesi sí Férfi műlesiklás, 1. futam
14.30 Gyorskorcsolya Női csapatverseny, döntő
14.30 Gyorskorcsolya Férfi csapatverseny, döntő
16.00 Jégkorong Férfiak, a 3. helyért
15.30 Sílövészet Férfi 4x7.5 km-es váltó, döntő
17.15 Alpesi sí Férfi műlesiklás, 2. futam
17.30 Bob Férfi négyes, 1-2. futam
17.30 Műkorcsolya  gála
    
Február 23., vasárnap
08.00 Sífutás Férfi 50 km (szabad), döntő
10.30 Bob Férfi négyes, 3-4. futam
13.00 Jégkorong Férfiak, döntő
 Záróünnepség