Babosék kikaptak a madridi döntőben

Babos Tímea
Babos Tímeára még vár a páros döntő
Babos Tímea - oldalán Andrea Hlavackovával - kikapott a madridi salakpályás tenisztorna női páros versenyének döntőjében.

Az ötödik helyen kiemelt magyar, cseh duó a Csan Jung Dzsan, Martina Hingis tajvani, svájci kettőssel találkozott, és két szettben maradt alul. A mérkőzés 1 óra 15 percig tartott.

A szerda óta 24 éves magyar játékos egy hete, Rabatban ünnepelte 13. tornagyőzelmét párosban, ugyancsak Hlavackova partnereként. Babos egyesben az első fordulóban kiesett a madridi versenyen.

"Nagyon eredményes hét volt párosban, egyre jobban játszunk Andreával. Mondhatjuk, hogy jól kezdődött a közös szereplésünk Rabatban és Madridban, ezzel együtt a mai döntőn az ellenfél jobb volt" - nyilatkozta a honlapján Babos.

Madrid, páros, döntő:
Csan Jung Dzsan, Martina Hingis (tajvani, svájci, 3.) - Babos Tímea, Andrea Hlavackova (magyar, cseh, 5.) 6:4, 6:3