Verrasztó Dávid újabb két érmet nyert Franciaországban

Úszás Vizes VB, FINA2017, férfi 400 méter vegyes, döntő, Verrasztó Dávid, dobogón
Verrasztó Dávid újabb arany és egy ezüstérmet nyert Nizzában
Verrasztó Dávid szombaton egy-egy arany- és bronzérmet nyert az úszók Golden Tour elnevezésű franciaországi sorozatának második állomásán, Sarcelles-ben.

A helikopter-balesetben 2015-ben elhunyt olimpiai bajnok Camille Muffat emlékére kiírt verseny második napján Verrasztó – aki pénteken 400 méter vegyesen és 800 méter gyorson győzött, illetve 1500 méter gyorson lett második – szombaton 200 méter vegyesen nyert 2:01.03 perces idővel. Emelett 200 méter pillangón lett harmadik, ugyanebben a számban honfitársa, Biczó Bence egyetlen századdal hamarabb másodikként csapott célba.

Verrasztó egy aranyat és egy bronzot nyert Fotó: Szabó Gábor - Origo

A pénzdíjas versenysorozat február elején Nizzában rajtolt, harmadik – befejező – állomása pedig április 6. és 8. között Marseille-ben lesz.