A moszkvai tenisztorna meglepetésembere a döntőt már elbukta

Russia Tennis Kremlin Cup, Darja Kaszatkina
A hazaiak játékosa, Darja Kaszatkina nyerte a moszkvai keménypályás tenisztorna 932 ezer dollár (256 millió forint) összdíjazású női versenyét.

A szombati döntőben a 21 esztendős, hatodikként rangsorolt orosz három szettben bizonyult jobbnak a torna meglepetésemberénél, a világranglista 101. helyén álló tunéziai Onsz Dzsaburnál, aki WTA-viadalon most először jutott fináléba.

A hazaiak játékosa, Darja Kaszatkina nyerte a moszkvai keménypályás tenisztorna női versenyét Forrás: Sputnik/Alexey Filippov

Az első játszmát a selejtezőből érkezett, 24 éves afrikai teniszező nyerte, a folytatásban aztán Kaszatkina érvényesítette nagyobb tudását, és fordított.