Az eddigi sereghajtó Celta Vigo 2-1 arányú győzelmet aratott az utolsó előtti Real Zaragoza ellen a spanyol labdarúgó-bajnokság 32. fordulójának hétfő esti zárómérkőzésén, és a két csapat ezzel helyet cserélt a táblázaton.  A vendégek magyar légiósa, Pintér Ádám a kezdőcsapatban kapott helyet.

A Zaragoza kezdte jobban a meccset, a 26. percben Apono szabadrúgása után a berobbanó Sapunaru fejelt a léc alá. A Celta szintén egy fejesből egyenlített, Alex López bólintása után a labda a hálóig nem jutott el, de a lécről bőven a gólvonal mögé pattant le.

A csapatok kitartóan gyűrték egymást, de egészen a 92. percig úgy nézett ki, hogy marad az 1-1, ekkor azonban egy beadásnál a rövid oldalon érkező hazai csatár elvétette a labdát, mögötte érkező csapattársa, Bermejo azonban jó helyen állt, és lövésével kicsakarta a győzelmet a Celta, amely ezzel helyet cserélt a Zaragozával.