Niko király triplával tért vissza

2016.03.16. 20:31

Egy hónapot kellett várniuk a Legia szurkolóinak arra, hogy a nagy kedvenc, Nikolics Nemanja ismét gólt szerezzen. A lengyel futballbajnokság góllövőlistáját 23 góllal vezető magyar válogatott támadó a hazai kupa elődöntőjében háromszor is eredményes volt.

Nikolics 27 bajnokin 23 gólt szerzett, de utoljára február 14-én, a Jagiellonia Bialystok ellen volt eredményes. A rossz széria szerdán a Lengyel Kupa elődöntőjének első mérkőzésén szakadt meg,

Nikolics már a 6. percben vezetést szerzett a Legiának a Zawisza Bydgoszcz ellen (1-0).

Broz 50. percben szerzett gólját követően a magyar támadó a 64. percben közelről ismét betalált (3-0).

Majd a 79. percben megszerezte harmadik gólját is (4-0).

A klub hivatalos Facebook-oldala nem csupán a győzelmet, Nikolics teljesítményét is megünnepelte, azt írta: „A király visszatért!”