44 éve nem játszottak ilyen NFL-meccset

Seattle Seahawks, Arizona Cardinals, NFL
GLENDALE, AZ - OCTOBER 23: Kicker Chandler Catanzaro #7 of the Arizona Cardinals reacts while punter Ryan Quigley #9 after missing a field goal attempt in overtime against the Seattle Seahawks at University of Phoenix Stadium on October 23, 2016 in Glendale, Arizona. The Seattle Seahawks and Arizona Cardinals tie 6-6. Norm Hall/Getty Images/AFP
Nincs már veretlen csapat az észak-amerikai profi amerikaifutball-ligában (NFL), miután a mindeddig utolsó hibátlan gárda, a Minnesota Vikings kikapott a Philadelphia Eagles otthonában.

A 7. játéknap legőrültebb összecsapását az Arizona Cardinals-Seattle Seahawks mérkőzés hozta, amelyen nem született touchdown és rendkívül ritkán látható 6-6-os döntetlennel ért véget. Az NFL-ben - ahol a hosszabbításban az első támadást követően már egy sima mezőnygóllal is meg lehet szerezni a győzelmet - legutóbb 2014-ben láthattak döntetlent a szurkolót,

viszont olyan pontosztozkodásra, amikor touchdown sincs, 1972 óta nem volt példa.

Kihagyott mezőnygól a hosszabbításban

Az NFL alapszakaszában előfordulhat döntetlen, ha a felek a hisszabbításban 15 perc alatt nem tudják eldönteni a mérkőzést. A rájátszásban értelemszerűen az egyik csapat győzelméig tart a küzdelem.

Rengeteg hiba, szabálytalanság és kihagyott mezőnygól és egy nagyon ritka döntetlen Forrás: AFP/2016 Getty Images/Norm Hall

A közösségi oldalakon rengeteg szurkoló adott hangot csalódottságának,

sokak szerint minden idők legrosszabb színvonalú NFL-mérkőzését vívta az Arizona és a Seattle.

Ez a vasárnap sem múlt el rekord nélkül, Adam Vinatieri, az Indianapolis Colts 43 éves rúgója sorozatban 43. mezőnygólját értékesítette a ligában, ezzel a szintén korábbi Colts-játékos, Mike Vanderjagt csúcsát adta át a múltnak. Vinatieri a 2015-ös szezon második fordulója óta nem hibázott.