hirdetés

Barcelona-Milan és Bayern-ManCity párharcok a BL-ben

2011.08.25. 18:34

Csütörtökön Monacóban kisorsolták a labdarúgó Bajnokok Ligája 2011/2012-es szezonjának csoportjait, a címvédő Barcelona összekerült az AC Milannal, a Bayern München pedig a Manchester Cityvel. Huszti Szabolcs együttese, az orosz Zenit elkerülte a nagyágyúkat, Tőzsér Dániel és Köteles László csapatát, a Genket azonban a Chelsea-vel és a Valenciával is összesorsolták.

A csoport: Bayern München (német), Villarreal (spanyol), Manchester City (angol), Napoli (olasz)
B csoport: Internazionale (olasz), CSZKA Moszkva (orosz), Lille (francia), Trabzonspor (török)
C csoport: Manchester United (angol), Benfica (portugál), FC Basel (svájci), Otelul Galati (román)
D csoport: Real Madrid (spanyol), Olympique Lyon (francia), Ajax Amsterdam (holland), Dinamo Zagreb (horvát)
E csoport: Chelsea (angol), Valencia (spanyol), Bayer Leverkusen (német), Racing Genk (belga)
F csoport: Arsenal (angol), Olympique Marseille (francia), Olimpiakosz (görög), Borussia Dortmund (német)
G csoport: FC Porto (portugál), Sahtar Donyeck (ukrán), Zenit (orosz), APOEL (ciprusi)
H csoport: FC Barcelona (spanyol), AC Milan (olasz), BATE Boriszov (fehérorosz), Plzen (cseh)

A csoportkör első mérkőzéseit szeptember 13-án és 14-én rendezik, a zárófordulóra december 6-án és 7-én kerül sor. A teljes menetrend:

A csoport:
    szeptember 14., szerda:
Manchester City-SSC Napoli 20:45 ó
Villarreal-Bayern München 20:45 ó
    szeptember 27., kedd:
Bayern München-Manchester City 20:45 ó
SSC Napoli-Villarreal 20:45 ó
    október 18., kedd:
SSC Napoli-Bayern München 20:45 ó
Manchester City-Villarreal 20:45 ó
    november 2., szerda:
Bayern München-SSC Napoli 20:45 ó
Villarreal-Manchester City 20:45 ó
    november 22., kedd:
SSC Napoli-Manchester City 20:45 ó
Bayern München-Villarreal 20:45 ó
    december 7., szerda:
Manchester City-Bayern München 20:45 ó
Villarreal-SSC Napoli 20:45 ó

B csoport:
    szeptember 14., szerda:
Lille-CSZKA Moszkva 20:45 ó
Internazionale-Trabzonspor 20:45 ó
    szeptember 27., kedd:
CSZKA Moszkva-Internazionale 18:30 ó
Trabzonspor-Lille 20:45 ó
    október 18., kedd:
CSZKA Moszkva-Trabzonspor 18:30 ó
Lille-Internazionale 20:45 ó
    november 2., szerda:
Trabzonspor-CSZKA Moszkva 20:45 ó
Internazionale-Lille 20:45 ó
    november 22., kedd:
CSZKA Moszkva-Lille 18:30 ó
Trabzonspor-Internazionale 20:45 ó
    december 7., szerda:
Lille-Trabzonspor 20:45 ó
Internazionale-CSZKA Moszkva 20:45 ó

C csoport:
    szeptember 14., szerda:
FC Basel-Otelul Galati 20:45 ó
Benfica-Manchester United 20:45 ó
    szeptember 27., kedd:
Manchester United-FC Basel 20:45 ó
Otelul Galati-Benfica 20:45 ó
    október 18., kedd:
Otelul Galati-Manchester United 20:45 ó
FC Basel-Benfica 20:45 ó
    november 2., szerda:
Manchester United-Otelul Galati 20:45 ó
Benfica-FC Basel 20:45 ó
    november 22., kedd:
Otelul Galati-FC Basel 20:45 ó
Manchester United-Benfica 20:45 ó
    december 7., szerda:
FC Basel-Manchester United 20:45 ó
Benfica-Otelul Galati 20:45 ó

D csoport:
    szeptember 14., szerda:
Dinamo Zagreb-Real Madrid 20:45 ó
Ajax Amsterdam-Olympique Lyon 20:45 ó
    szeptember 27., kedd:
Olympique Lyon-Dinamo Zagreb 20:45 ó
Real Madrid-Ajax Amsterdam 20:45 ó
    október 18., kedd:
Real Madrid-Olympique Lyon 20:45 ó
Dinamo Zagreb-Ajax Amsterdam 20:45 ó
    november 2., szerda:
Olympique Lyon-Real Madrid 20:45 ó
Ajax Amsterdam-Dinamo Zagreb 20:45 ó
    november 22., kedd:
Real Madrid-Dinamo Zagreb 20:45 ó
Olympique Lyon-Ajax Amsterdam 20:45 ó
    december 7., szerda:
Dinamo Zagreb-Olympique Lyon 20:45 ó
Ajax Amsterdam-Real Madrid 20:45 ó
   
E csoport:
    szeptember 13., kedd:
Chelsea-Bayer Leverkusen 20:45 ó
Genk-FC Valencia 20:45 ó   
    szeptember 28., szerda:
FC Valencia-Chelsea 20:45 ó
Bayer Leverkusen-Genk 20:45 ó
    október 19., szerda:
Bayer Leverkusen-FC Valencia 20:45 ó
Chelsea-Genk 20:45 ó
    november 1., kedd:
FC Valencia-Bayer Leverkusen 20:45 ó
Genk-Chelsea 20:45 ó
    november 23., szerda:
Bayer Leverkusen-Chelsea 20:45 ó
FC Valencia-Genk 20:45 ó
    december 6., kedd:
Chelsea-Valencia 20:45 ó
Genk-Bayer Leverkusen 20:45 ó  

Forrás: AFP/Josep Lago

F csoport:
    szeptember 13., kedd:
Olimpiakosz Pireusz-Olympique Marseille 20:45 ó
Borussia Dortmund-Arsenal 20:45 ó
    szeptember 28., szerda:
Arsenal-Olimpiakosz Pireusz 20:45 ó
Olympique Marseille-Borussia Dortmund 20:45 ó
    október 19., szerda:
Olympique Marseille-Arsenal 20:45 ó
Olimpiakosz Pireusz-Borussia Dortmund 20:45 ó
    november 1., kedd:
Arsenal-Olympique Marseille 20:45 ó
Borussia Dortmund-Olimpiakosz Pireusz 20:45 ó
    november 23., szerda:
Olympique Marseille-Olimpiakosz Pireusz 20:45 ó
Arsenal-Borussia Dortmund 20:45 ó
    december 6., kedd:
Olimpiakosz Pireusz-Arsenal 20:45 ó
Borussia Dortmund-Olympique Marseille 20:45 ó

G csoport:
    szeptember 13., kedd:
FC Porto-Sahtar Donyeck 20:45 ó
APOEL Nicosia-Zenit 20:45 ó
    szeptember 28., szerda:
Zenit-FC Porto 18:30 ó
Sahtar Donyeck-APOEL Nicosia 20:45 ó
    október 19., szerda:
Sahtar Donyeck-Zenit 20:45 ó
FC Porto-APOEL Nicosia 20:45 ó
    november 1., kedd:
Zenit-Sahtar Donyeck 18:30 ó
APOEL Nicosia-FC Porto 20:45 ó
    november 23., szerda:
Zenit-APOEL Nicosia 18:30 ó
Sahtar Donyeck-FC Porto 20:45 ó
    december 6., kedd:
FC Porto-Zenit 20:45 ó
APOEL Nicosia-Sahtar Donyeck 20:45 ó

H csoport:
    szeptember 13., kedd:
FC Barcelona-AC Milan 20:45 ó
Viktoria Plzen-BATE Boriszov 20:45 ó
    szeptember 28., szerda:
BATE Boriszov-FC Barcelona 20:45 ó
AC Milan-Viktoria Plzen 20:45 ó
    október 19., szerda:
AC Milan-BATE Boriszov 20:45 ó
FC Barcelona-Viktoria Plzen20:45 ó
    november 1., kedd:
BATE Boriszov-AC Milan 20:45 ó
Viktoria Plzen-FC Barcelona 20:45 ó
    november 23., szerda:
AC Milan-FC Barcelona 20:45 ó
BATE Boriszov-Viktoria Plzen 20:45 ó
    december 6., kedd:
FC Barcelona-BATE Boriszov 20:45 ó
Viktoria Plzen-AC Milan 20:45 ó

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK

Most
Top 12 óra
Ajánlat
Ajánlat
Ajánlat