Meglepte a hazaiakat a Vasas, és bár a Dunaferr ledolgozta hátrányát, az első játékrészben a vendégek veszélyeztettek többet. Fordulás után sokkal aktívabb lett a dunaújvárosi csapat, helyzetek sorát dolgozta ki és végül 4-1-re nyert.
Borsodi Liga, 18. forduló
Dunaferr - Vasas 4-1 (1-1)

Dunaferr:
Vasas:
Gólszerzők:

Sárga lap:

Jéghideg zuhanyként érte a dunaújvárosi publikumot a 4. perc eseménye, amikor Zrilic a fővárosiaknak szerzett vezetést. A meglepett és zavartan játszó Dunaferr negyed óra múlva egyenlített Tököli révén. Ám a gól nem nyugtatta meg a hazaiakat, mert a Vasas előtt adódtak kecsegtető helyzetek, amelyek azonban kimaradtak.

A szünet után Sowunmi csukafejese még célt tévesztett, viszont Rósa már a dunaújvárosiakat jutatta előnyhöz a 62. percben,2-1. Penksa fejese a kapufán landolt, majd a 84. percben Tököli bombája a bal felső sarokban kötött ki, 3-1. A kegyelemdöfést Penksa adta meg a 90. percben, amikor Notát is kicselezve gurította hálóba a labdát, kialakítva ezzel a - Dunaferr második játékrészben nyújtott teljesítménye alapján igazságos - végeredményt.