Vasas-Haladás meccsel folytatódott a Borsodi Liga 19. fordulója. Alacsony színvonalú találkozón a több helyzetet kidolgozó, sereghajtó hazai együttes megérdemelten tartotta otthon a három pontot.

Borsodi Liga, 19. forduló:
Vasas - Haladás 2-1 (2-0)
Fáy u., 1500 néző
vezette: Dubraviczky
Vasas: Nota - Schindler, Juhár, Tóth A., Kovrig - Maróti, Szili, Hegedűs, Tóth N. - Gyánó(Nagy S. 77.), Zrlic (Zsolnai 92.)
Haladás: Takács T. - Czeglédi (Japa 34.), Horváth A., Nagy G., Tóth P. (Nagy L. 57.) - Kaj(Arnon 69.), Némethy, Somfalvi, Halmosi - Preisinger, Filipovic
gól: Maróti (3.), Zrlic (33.), illetve Japa (51.)
sárga lap: Szili (41.), Hegedűs (43.), Juhár (84.), Kovrig (90.), illetve Somfalvi (45.), Arnon(91.)

3. perc: Gyánó birkózott a Haladás 16-osának jobboldalán Tóth Péterrel, a védő elesett, a labda így ellenfelénél maradt, aki visszagurított Maróti elé, és a középpályás 18 m-ről a bal felső sarokba bombázott (1-0).

33. perc: Tóth N. cselezgetett a baloldalon, majd félmagasan középre ívelt, Zrlic mellre vette a labdát, majd 12 m-ről a kifutó kapus mellett laposan a bal sarokba gurított (2-0).

51. perc: Japa vezetgette a labdát a Vasas térfelének közepén, majd 25 m-ről váratlanul lövésre szánta el magát, a labda a bizonytalan Nota kezei mellett a jobb felső sarokba vágódott (1-2).