A Borsodi Liga 19. fordulójának ZTE-Sopron meccsén a vendégek végig a védekezésre helyezték a hangsúlyt, az első félidőben ezt még sikerrel tették, de a másodikban feljavultak a hazaiak (Waltner triplája hat perc alatt eldöntötte a három pont sorsát) és megérdemelten nyertek.

Borsodi Liga, 19. forduló:
Zalaegerszeg - Sopron 4-1 (0-0)
Zalaegerszeg, 7500 néző
vezette: Kassai
Zalaegerszeg: Turi - Kocsárdi, Urbán (Babati, 46.), Csóka, Szamosi - Nagy L. (Sabo 62.), Molnár B., Balog, Egressy - Kenesei (Róth 76.), Waltner
Sopron: Farkas - Vincze (Nagy T. 66.), Csiszár, Varga - Orabinec, Sifter (Sira 56.), Somogyi, Nagy Zs. (Tóth I. 52.), Salagean - Bausz, Tóth M.
gól: Waltner (62., 65., 68.), Egressy (93.), illetve Tóth I. (85.)
sárga lap: Nagy L. (59.)

61. perc: Kenesei jobboldali szabadrúgását Waltner 5 m-ről fejelte a léc alá (1-0).

65. perc: Babati jobboldali beadását Waltner a kaputól 15 m-re levette, majd elegánsan a bal alsó sarokba lőtt (2-0).

68. perc: Kenesei baloldali szabadrúgása a védőkről Waltner elé pattant, aki három lépésről bombázott a kapuba (3-0).

85. perc: Somogyi ugratta ki Tóth I.-t, aki lefutotta Kocsárdit, és 13 m-ről a léc alá bombázott (3-1).

93. perc: Egressy elcsípett egy rossz hazaadást, elhúzta a labdát a kifutó soproni kapus mellett, és 5 m-ről gurított a kapuba (4-1).