Kezdeti mezőnyfölényét kétszer is gólra váltotta a Haladás. A folytatásra a Kispest is belelendült, s a második félidő derekán utolérte a szombathelyieket. A Haladás nem hagyta annyiban a dolgot, két perc múlva ismét magához ragadta a vezetést, s meg is őrizte azt jó iramú mérkőzés végéig.

Haladás - Kispest-Honvéd 3-2 (2-1)
Szombathely, 7000 néző
vezette: Kassai
Haladás: Takács - Kaj, Flavio Pim, Szekér, Selymes (Németh T., 69.) - Somfalvi, Juhász (Tóth P., 70.), Leandro - Alex, Preisinger, Halmosi
Kispest-Honvéd: Tóth J. - Téger (Babos, a szünetben), Batrinu, Dulca, Balint - Füzi K. (Torghelle, 80.), Lászka, Dubecz, Németh N. (Hercegfalvi, 64.) - Sasu, Faragó
gólszerzők: Preisinger (15.), Alex (20.), Tóth P. (71.), illetve Faragó (45.), Balint (68.)
sárga lap: Somfalvi (48.), illetve Dubecz (31.), Lászka (36.), Füzi K. (79.)

15. perc: Leandro jobb oldali szöglete után az ötös sarkánál helyezkedő Preisinger csúsztatott a hálóba (1-0).

20. perc: Selymes indította a balszélen Halmosit, a középpályás remek beadásából Alex fejelt a kapuba 6 m-ről (2-0).

45. perc: Jobboldali beadás után Faragó is fejjel volt eredményes 4 m-ről (2-1).

68. perc: Egy távoli kispesti szabadrúgás után a Haladás védőiről Balint elé pattant a labda, aki 17 m-ről a bal alsó sarokba bombázott (2-2).

71. perc: Leandro szöglete után az egy perce beállt Tóth P. lőtt 8 m-ről a hálóba (3-2).