A Sopron változatos és küzdelmes mérkőzésen megérdemelten ért el döntetlent a Haladás otthonában.

Borsodi Liga, 25. forduló
Haladás - Sopron 1-1 (0-1)
Szombathely, 5500 néző, V: Juhos
Haladás: Takács - Kaj, Flávio Pim, Szekér, Selymes - Somfalvi, Némethy (Tóth P., 58.), Leandro - Alex (Nagy L., 81.), Preisinger (Németh T., 56.), Halmosi
Sopron: Farkas - Perger, Vincze, Szabados, Prazenica - Pintér, Somogyi (Csiszár, 69.), Horváth R. (Bausz, 78.), Fehér - Tóth M., Sira (Javrujan, 64.)
gól: Leandro (57., 11-esből), illetve Sira (32.)
kiállítva: Flávio Pim (60.), Tóth P. (9.), illetve Vincze (62.)
sárga lap: Vincze (31., 62.), Pintér (59.)

32. perc: Tóth M. fejjel hozta játékba Sirát, a csatár a Haladás térfelének közepéről indulva betört a 16-osra, majd a hálóba lőtt (0-1).

57. perc: Somogyi ütközött Halmosival a 16-oson belül, Juhos büntetőt ítélt, amiből Leandro félmagasan a kapu bal oldalába vágott (1-1).

60. perc: Flávio Pim lába alatt elcsúszott a labda, Tóth Mihály egyedül tört kapura, de a brazil hátvéd lerántotta. Juhos kiállította a szombathelyi játékost.

62. perc: Vincze rúgott bele hátulról Alexbe, amiért sárga lapot kapott. Mivel ez neki már a második ilyen kártyája volt, előkerült a piros is.

90. perc: Tóth Mihály lépett volna ki egyedül, mikor Tóth P. a 16-os vonala előtt lerántotta. Őt is azonnal kiállította Juhos játékvezető.