Társoldalunk:

A hét futballprogramja (április 1-április 7.)

A héten az európai labdarúgás ismét visszatér a megszokott kerékvágásba, és folytatódnak a kontinentális kupák küzdelmei, azonban most már a Bajnokok Ligájában sincs lehetőség a javításra, hiszen elérkezett az egyenes kieséses fázis, mindjárt olyan rangadókkal, mint a Bayern München-Real Madrid vagy a Deportivo-Manchester United. Ami pedig a bajnokikat illeti, a Manchester United a Liverpoollal játszik, míg Németországban Lisztes Krisztián együttese, a Werder Bremen a Bayern München ellen lép pályára.

Anglia

33. forduló:
Blackburn Rovers - Southampton
Charlton Athletic - Arsenal FC
Derby County - Middlesbrough FC
Everton - Bolton Wanderers
Fulham - West Ham United
Ipswich Town - Chelsea FC
Manchester United - Liverpool FC
Sunderland FC - Leicester City
Tottenham Hotspur - Leeds United (április 1., hétfő)
Aston Villa - Newcastle United (április 2., kedd).

34. forduló:
Arsenal FC - Tottenham Hotspur
Bolton Wanderers - Ipswich Town
Chelsea FC - Everton
Leicester City - Manchester United
Middlesbrough FC - Aston Villa
Southampton - Derby County
West Ham United - Charlton Athletic (április 6., szombat)
Leeds United - Sunderland FC
Liverpool FC - Blackburn Rovers
Newcastle United - Fulham (április 7., vasárnap)

Németország

30. forduló:
VfL Wolfsburg - Hertha BSC
Hansa Rostock - 1. FC Nürnberg
Bayern München - Werder Bremen
Energie Cottbus - Borussia Möchengladbach
Schalke 04 - Hamburger SV
Bayer Leverkusen - 1. FC Köln
FC St. Pauli - Kaiserslautern (április 6., szombat)
Borussia Dortmund - 1860 München
SC Freiburg - VfB Stuttgart (április 7., vasárnap).

Olaszország

30. forduló:
Brescia - Hellas Verona
Chievo Verona - AC Milan
Internazionale - Atalanta
Lazio - Lecce
AC Parma - Udinese
Perugia - Juventus
Piacenza - Fiorentina
Torino - Bologna
Venezia - AS Roma (április 6-7., szombat, vasárnap).

Spanyolország

33. forduló:
RCD Espanyol - Celta Vigo
Deportivo Alavés - Villarreal CF
Athletic Bilbao - FC Barcelona
Las Palmas - FC Barcelona
Real Valladolid - FC Sevilla
Real Madrid - Rayo Vallecano
Real Betis - Osasuna
Málaga - CD Tenerife
Valencia CF - Real Sociedad
RC Deportivo - RCD Mallorca (április 6-7., szombat, vasárnap).

Bajnokok Ligája

Bayern München - Real Madrid
RC Deportivo - Manchester United (április 2., kedd)
Liverpool FC - Bayer Leverkusen
Panathinaikosz - FC Barcelona (április 3., szerda).

UEFA-kupa

Internazionale - Feyenoord
Borussia Dortmund - AC Milan (április 4.).