Alacsony színvonalú mérkőzésen Tököli két nagyszerű megmozdulása három pontot eredményezett a hazaiaknak.

Borsodi Liga, 30. forduló:
Dunaferr - Győri ETO 2-1 (1-0)
Dunaújváros, 1000 néző
vezette: Világi
Dunaferr: Bita - Molnár Z., Éger, Salamon, Sowunmi - Rósa D. (Nikolov 63.), Jäkl, Lengyel, Rósa H. (Csehi 72.) - Mészáros (Medic 80.) Tököli
Győri ETO: Molnár L. - Bognár, Böjte, Bajusz, Károlyi - Baumgartner (Mracskó a szünetben), Golovic (Erős 80.), Gőgh, Szanyó - Nicsenko, Krejci (Oross 70.)
gólszerzők: Tököli (41., 78., a másodikat 11-esből), illetve Nicsenko (59.)
sárga lap: Károlyi (50.), Bajusz (78.)

2. perc: Mészáros az 5-ös sarkáról, jobbal a jobb kapufa tövét találta el.

18. perc: Gőgh 25 méteres, ballábas lövése a jobb alsó sarok mellé szállt.

36. perc: Rósa Dénes emelte át a kifutó Molnáron a labdát, Böjte az utolsó pillanatban a gólvonal előtt mentett.

41. perc: Jäkl indította Tökölit, aki rávezette a labdát a hátráló védőkre, majd 16 méterről, jobbal a kapu jobb oldalába lőtt (1-0).

43. perc: Sowunmi 25 méteres, jobblábas lövését követően a labda a felső lécen csattant.

59. perc: jobb oldalról Károlyi végezett el szabadrúgást, éles lövését Bita röviden tenyerelte ki, Nicsenko 2 méterről a hálóba fejelt (1-1).

78. perc: Tököli futott el a bal oldalon, de Bajusz a 16-oson belül visszahúzta őt: 11-es. A sértett végezte el a büntetőt, jól helyezett, erős lövéssel a bal alsó sarokba juttatta a labdát (2-1).