Az Újpest első félidei jobb játékával jogosan szerzett vezetést, a második játékrészben aztán a hazaiak egyértelmű fölénybe kerültek, de az egyenlítő gól után már nem futotta erejükből a győztes találat megszerzésére.

Borsodi Liga, 31. forduló:
Debrecen - Újpest 1-1 (0-1)
Debrecen, 4000 néző
vezette: Hajdó
Debrecen: Bíró - Bernáth, Plókai, Szekeres, Hanák (Tiber, 58.) - Kiss, Aleksic (Sketiani, 46.), Vadicska, Böőr - Bajzát, Kerekes (Nenadic, 75.)
Újpest: Posza - Medgyesi (Pető 20.), Kozel, Tamási, Lőw - Szélesi, Erős, Sloncik, Vagner - Tokody (Móri 80.), Túlio (Piroska 61.)
gól: Szekeres (60.), illetve Tokody (29.)
sárga lap: Bajzát (16.), Bernáth (21.), illetve Erős (65.), Vagner (78.)

29. perc: Vagner indította a jobboldalon felfutó Szélesit, akinek középre ívelését Tokody a későn mozduló Bíró mellett 14 méterről fejelte a bal sarokba (0-1).

60. perc: Kiss ívelt be szögletet a jobb oldalról, Kerekes közeli fejesét Posza még kiütötte, a labdát Szekeres estében lőtte a léc alá (1-1).