Az Újpest megérdemelten nyert az MTK ellen, a hazai csapat - bár az UEFA-kupa volt a tét a számára - teljesen szétesetten játszott a második félidőben.

MTK - Újpest 1-2 (0-1)
Hidegkuti-stadion, 500 néző
vezette: Juhos
gól: Illés (90.), illetve Tokody (33., 11-esből), Móri (71.)
MTK: Hajdu (Vlaszák, 22.) - Horváth L., Lambulic, Elek, Füzi Á. - Czvitkovics (Madar, 56.), Jezdimirovic, Illés, Zavadszky - Juhász, Ferenczi (Branezac, 46.)
Újpest: Szántai - Kunzo (Lettrich, 52.), Vanczák, Tamási, Szlezák - Poljakovic (Horváth M., 84.), Korolovszky, Szélesi, Lőw (Geri, 65.) - Móri, Tokody

10. perc: Móri nagy helyzetben Hajdút találta el.

33. perc: ugyancsak Móri volt a főszereplő, betört a büntetőterületre, egy szép csel után azonban Füzi buktatta. A megítélt tizenegyest Tokody értékesítette (0-1).

51. perc: Poljakovic került Vlaszákkal szembe, a kapus óriási bravúrral hárított.

71. perc: Elek teljesen váratlanul Tokodynak ajándékozta a labdát, aki Mórihoz továbbított, majd a csatár a kapu jobb oldalába helyezett (0-2).

90. perc: Madar húzott el a bal oldalon, középre gurítását követően Zavadszky lőtt tíz méterről, Szántai ezt még kiütötte, a kipattanót Illés szerezte meg, s közelről a kapu közepébe továbbított (1-2).