A Borsodi Liga kilencedik fordulójának záró mérkőzésén a Debrecen 1-1-es döntetlent játszott a Siófokkal.

Borsodi Liga, kilencedik forduló:
Debrecen - Siófok 1-1 (0-0)
Debrecen, 6000 néző
vezette: Szabó Zs.
Debrecen: Tomic - Balog, Máté (Kerekes 84.), Szekeres, Selymes - Dombi, Vincze (Sketiani 74.), Sándor (Kiss Z. 64.), Böőr - Sumudica, Bajzát.
Siófok: Németh - Pantic, Kuttor, Koller - Grósz, Erős, Schwarcz, Gaál - Schultz (Usvat 81.) - Szabó Cs. (Soós 51.), Fülöp (Filipovic 58.).
gól: Selymes (87.), illetve Schultz (47.)
sárga lap: Böőr (72.), Dombi (74.), Kerekes (88.), illetve Grósz (70.), Gaál (83.)

16. perc: Szabó Cs. jobb oldali beadását Fülöp perdítette középről kapura, Tomic bravúrral hárított.

47. perc: Máté hibája után Schultz tört kapura, majd tizennégy méterről higgadtan emelt a hálóba (0-1).

87. perc: Selymes a siófoki térfél közepéről végzett el szabadrúgást, a labda szerencsés körülmények között jutott a jobb alsó sarokba (1-1).

Tabella, góllövőlista/sport/magyarfoci/20020927aborsodi.htmlMenetrend, eredmények/sport/magyarfoci/20020719aborsodi.html

A két együttes nagy taktikai csatájában egy hiba után a siófokiak jutottak vezetéshez, de a végén a debreceniek szerencsés góllal megérdemelten mentettek pontot.