A másodosztályú Rákospalotai EAC már két forduló után kiharcolta a döntőbejutást a labdarúgó terembajnokság szombati, dunaújvárosi selejtezőtornáján. A torna gólkirálya a négyszer eredményes újpesti Simek Péter lett.

A tavaly is a döntőbe jutott rákospalotaiak először az NB I-es Dunaferrt, majd a szintén NB I/B-s Diósgyőrt győzte le. Az esélyesnek számító Újpest az utolsó helyen végzett.

4. Újpest 3

Zavadszkyéknak lendületet adhat a teremfoci-siker/sport/magyarfoci/20030113zavadszkyeknak.htmlSándor Tamásnak öröm a teremfoci/sport/magyarfoci/20030112sandor.html

Azonos pontszám esetén az egymás elleni eredmény döntött.

A múlt hétvégi, nyíregyházi tornákról a Debrecen és az MTK Hungária jutott tovább, a hatos döntőre február 2-án, a debreceni Főnix-csarnokban kerül sor. A vasárnapi, dunaújvárosi selejtezőn a Százhalombatta, a Pécsi MFC, a Videoton és a Ferencváros lép pályára.