A Magyar Labdarúgó Szövetség hivatalossá minősítette a február 12-én, Cipruson a mostoha időjárás miatt a szünetben félbeszakadt Bulgária-Magyarország barátságos mérkőzést, amelynek félidejében a bolgárok vezettek 1-0-ra.
Magyarország az 55. a foci-világranglistán/sport/magyarfoci/20030219magyarorszag.html

Az MLSZ azzal indokolta a döntést, hogy a 2000 novemberében köd miatt ugyancsak az első játékrészt követően végetért, Macedónia elleni összecsapást is besorolta a válogatott örökmérlegébe, így következetesen a múlt heti kudarcot is el kell könyvelni. A magyar labdarúgó-válogatott így összesen eddig 769 mérkőzést játszott. A mérleg: 373 győzelem, 173 döntetlen, 223 vereség, 1682 lőtt, 1170 kapott gól.

A bolgárok ellen: 19 találkozón 12 siker, 3 döntetlen, s a mostanival együtt 4 vereség. A gólkülönbség: 50-20.

1975.06.07., Szófia: Bulgária - Magyarország 4-0, olimpiai selejtező
2003.02.12., Larnaca: Bulgária - Magyarország 1-0-ás állásnál a mostoha időjárási körülmények miatt a szünetben félbeszakadt.