Kiütéses, 7-0-s győzelmet aratott a ZTE együttese a nagy rivális Haladás ellen az Arany Ászok Liga alsóházának 27. fordulójában. A zalai kék-fehérek csapatában egészen egyedülálló teljesítményt nyújtott Waltner Róbert, aki öt alkalommal a mattolta Tóth Ivánt, a vendégek kapusát.

Arany Ászok Liga 27. fordulój, alsóház:
Zalaegerszegi TE - Lombard FC Haladás 7-0 (3-0)
Zalaegerszeg, 1500 néző
vezette: Vad II.
Zalaegerszegi TE: Varga Z. - Kocsárdi (Babati 75.), Sebők V., Csóka, Szamosi - Nagy L., Vincze O., Balog, Koplárovics - Sebők J. (Sabo 80.), Waltner (Gyánó 85.)
Lombard FC Haladás: Tóth - Szűcs, Jagodics, Seper, Tóth P. - Szabó Z. (Kincses 60.), Kaj, Somfalvi (Czeglédi 68.), Róth - Tüske (Venczel 46.), Illés
gól: Waltner (5., 29., 37., 62., 72.), Sebők V. (74.), Sebők J. (76.)
sárga lap: Seper (6.), Jagodics (39.), Tóth P. (60.)

5. perc: Nagy L. 17 m-es lövése Tóthról kipattant, a labdát Waltner 4 m-ről gurította kapu közepébe (1-0).

29. perc: Tóth ismét kiejtette a labdát, Sebők J. rácsapott, visszagurított Waltner elé, aki 8 m-ről a bal felső sarokba emelt (2-0).

37. perc: Seper röviden adta haza a labdát, Waltner elcsípte, kicselezte Tóthot, majd 4 m-ről a kapu közepébe gurított (3-0).

62. perc: Nagy Lajostól Waltner remek labdát kapott és 17 m-ről a hosszú sarokba lőtt (4-0).

72. perc: Sebők J. jobb oldali beadását Waltner 5 m-ről, kapásból lőtte a rövid felső sarokba (5-0).

74. perc: Szamosi futott el a bal oldalon, beadását Sebők V. 4 m-ről fejelte a bal sarokba (6-0).

76. perc: Nagy L. beadását Sebők J. 8 m-ről, csukafejessel küldte a jobb alsó sarokba (7-0).

A gyors vezető gól után a hazaiak főleg a kontrákra építettek és növelték előnyüket. Szünet után egy darabig még a Haladás birtokolta többet a labdát, de a ZTE negyedik gólját követően az egerszegiek örömfocit mutattak be és ilyen különbséggel is megérdemelten győzték le a szétesően játszó vendégeket.