Az Újpest többek között két öngólnak köszönhetően 3-1-re győzött Zalaegerszegen a labdarúgó Borsodi Liga 11. fordulójában. A címvédő Debrecen csak egy pontot szerzett a Tatabánya otthonában, így az újonc együttes hazai pályán továbbra is őrzi veretlenségét.

Borsodi Liga, 11. forduló:
ZTE FC - Újpest FC 1-3 (0-1)
Zalaegerszeg, 2000 néző
vezette: Arany
ZTE: Varga - Kocsárdi, Sebők V., Csóka (Montvai, 78.), László - Kozmér, Kaj, Józsi (Spalevic, 66.), Djorovic - Sabo, Spasoljevic (Nagy L., 46.)
Újpest: Vlaszák - Kiss, Vermes, Vanczák, Tóth B. - Kőhalmi (Gulyás, 86.), Erős K., Sándor (Hullám, 62.), Tóth N. - Feczesin, Rajczi (Szőke 80.)
gól: Sebők V. (60., 11-esből), illetve Rajczi (23.), Sebők V. (63., öngól), Csóka (74., öngól)

12. perc: Tóth Norbert szemfüles ívelése kevéssel kerülte e a felső sarkot.

15. perc: Tóth Norbert kapáslövését tolta ki Varga.

23. perc: Erős harcolt meg egy labdáért, majd Rajczit hozta játékba, aki a kifutó Varga mellett a rövid sarokba gurított (0-1).

34. perc: Tóth Norbert szöglete után Tóth Balázs fejelt alig fölé.

38. perc: Józsi távoli lövésével akadtak gondjai Vlaszáknak.

44. perc: Megint Tóth-veszély: Norbert szöglete után Balázs lőtt kapura, de Varga hárított.

60. perc: Sebők kiharcolt egy 11-est, amit aztán értékesített is (1-1).

63. perc: Hullám egy perccel a beállása után lőtt, a labda Sebőkön megpattanva jutott a zalai kapuba (1-2).

70. perc: Feczesin vaktában előtt labdája Csókáról felperdült, majd nagy ívben a kapuba hullott (1-3).

89. perc: Erős 17 méteres szabadrúgása okozott veszélyt.

Az első 15 percben "ismerkedtek" egymással a csapatok, a folytatásban a vendégek voltak aktívabbak, a ZTE kevés veszélyt jelentett a fővárosiak kapujára. Az összeszedettebben játszó újpestiek egygólos vezetése megérdemelt volt 45 perc után.

A folytatásban a ZTE gyorsan egyenlített, ám a balszerencsésen bekapott két öngól végül is az Újpest javára döntötte el a mérkőzést. A fővárosiak a játék összképe alapján megérdemelten gyűjtötték be a három pontot.