A labdarúgó Borsodi Liga 12. fordulójának zárómérkőzésén a listavezető FC Fehérvár öngóllal verte idegenben a Tatabányát.

Csőszer FC Tatabánya Auto Trader - FC Fehérvár 0-1 (0-0)
Tatabánya: Turi - Vati, Németh K., Filó, Rajnay - Tóth Z., Balogh Z., Deme, Hajdú (Forgó, 77.) - Márkus, Da Silva (Rizvanolli, 73.).
Fehérvár: Tudor - Csizmadia, Koller, Kuttor, Vincze Z. - Lattenstein, Farkas B., Bozic, Simek (Disztl, 88.) - Sitku (Alumona, 86.), Györök (Kocsis, 68.)
gól: Németh (67., öngól)
sárga lap: Filó (17.), Rizvanolli (83.), illetve Farkas (22.), Sitku (43.)

2. perc: Filó hibája után Simek egyedül törhetett kapura, majd 15 méteres, jobb alsó sarok felé tartó lövését Turi bravúrral tolta szögletre.

27. perc: egy gyors vendégtámadás végén a ziccerben lévő Simek elől az utolsó pillanatban mentett Filó.

33. perc: Bozic gondolt egyet, és 18 méterről rászúrta - a labda kevéssel ment el a hazaiak kapuja mellett.

40. perc: egy szöglet után Kuttor nem sokkal perdített fölé.

48. perc: Tudor kapus egy kirúgásnál az egyik védőt találta hátba, s a labda végül a vendégkapu mellett hagyta el a játékteret.

55. perc: Márkus húzta meg a jobbszélen, majd kissé kiszorított helyzetből a hosszú sarok fölé nyesett.

59. perc: Sitku beadását Vincze kapásból nagy erővel főlé lőtte.

67. perc: Vincze jobb oldali szögletét követően Turi kiöklözte a labdát, amelyet Simek egyből visszalőtt középre, s a menteni igyekvő Németh közelről a saját kapujába lőtt (0-1).

81. perc: Márkus passzolt Deméhez, aki a 11-es pont környékéről kevéssel lőtt fölé.

Forrás: MobilPress

Mindkét csapat elsősorban a védekezésre fektetett nagy hangsúlyt, így kevés helyzet adódott a mérkőzésen. Az éllovas vendégek ugyan egy szerencsés góllal szerezték meg a győzelmet, de az mégis megérdemelt, mert a hazaiak tulajdonképpen egyetlen lehetőséget sem tudtak kialakítani a találkozó során.