A Debrecen hazai közönség előtt 6-1-re legyőzte a REAC-ot a labdarúgó Borsodi Liga 23. fordulójában.

Borsodi Liga, 23. forduló:
DVSC-AVE Ásványvíz - REAC 6-1 (2-1)
Debrecen, 7000 néző
v.: Szabó S.
Debrecen: Csernyánszki - Bernáth, Komlósi, Máté, Szatmári - Böőr (Dombi, 46.), Sándor T. (Madar, 70.), Virág, Halmosi - Sidibe (Bogdanovic, 74.), Brnovic
REAC: Farkas - Sallai (Somorjai, 50.), Nagy I G., Horváth G., Virágh T., Földvári - Cseri, Csopaki, Polonkai (Kapcsos, 68.), Török - Torma (Nagy II G., 90.)
gól: Halmosi (5., 28.), Brnovic (50., 55., 66.), Horváth G. (öngól, 70.), illetve Polonkai (9.)
sárga lap: Bernáth (18.), Böőr (36.), illetve Török (13.), Cseri (77.)

5. p.: Labdaszerzés után Szatmári, Sidibe, Halmosi összjáték végén utóbbi 12 méterről megszerezte a hazaiak vezető gólját (1-0).

9. p.: A REAC-nak meglepően gyorsan sikerült az egyenlítés, egy lepattanó labdát Polonkai 19 méterről bal felsőbe küldött (1-1).

28. p.: Halmosi 30 méteres, eredetileg beívelésnek szánt szabadrúgása a tétlen támadók és védők között bepottyant a vendégek kapujába (2-1).

35. p.: Máté fejesét hárította a REAC kapusa.

40. p.: Brnovic a hosszú sarok felé fejelt, a labda a kapufáról pattant ki.

43. p.: Sallai beadását a berobbanó Polonkai fejelte kapura, de Csernyánszki vetődve hárított.

50. p.: Két helyzet, egy gól. Brnovic első fejesét még hárította Farkas, de két perc múlva a csereként beállt Dombi beadását Brnovic már menthetetlenül bebólintotta (3-1).

52. p.: Dombi vetődve fejelt kapura, Farkas ezúttal megmentette a REAC-ot az újabb góltól.

55. p.: A DVSC kipasszolta a vendégek védelmét, a végén az üresen álló Brnovic megszerezte újabb gólját (4-1).

66. p.: Halmosi átverte a védőjét, majd kihozhatatlan helyzetbe hozta Brnovicot, aki góljával klasszikus mesterhármast ért el. (5-1).

70. p.: Halmosi adott középre és Horváth Dombit megelőzve a saját kapujába lőtt (6-1).

82. p.: Torma húszméteres szabadrúgása kevéssel ment mellé.

A két gyors gól után kissé leült a játék, de Halmosi második találatát követően megint élvezetesebb volt a mérkőzés. A csúszós talajon számos technikai hibával játszottak a csapatok.

A szünet után a bajnokcsapat sorra alakította ki helyzeteit. A gólkülönbség a REAC-ra nézve hízelgő. Ezen a napon osztálynyi különbség volt a két együttes között.