Az MTK hazai pályán győzte le 1-0-ra a Győrt a labdarúgó-bajnokság 14. fordulójában. A hazaiak Balogh büntetőjével tartották otthon a három pontot, és így már öt ponttal vezetnek a második helyezett ZTE előtt.

Borsodi Liga, 14. forduló:
MTK Budapest - Győri ETO FC 1-0 (0-0)
Hidegkuti-stadion, 1000 néző
v.: Solymosi
MTK: Végh - Kriston, Lambulic, Balogh B., Pollák - Bori, Pintér Á., Zsidai (Szabó Á., 88.), Czvitkovics - Németh K., Hrepka.
Győr: Stevanovic - Regedei, Kovács Z., Jäkl (Dudás Á., 28.), Hanák - Virág A., Müller (Szabó Zs., 77.), Bank, Pákolicz - Tokody (Granát, 87.), Bajzát.
gól: Balogh B. (58., 11-esből)
sárga lap: Pollák (83.), illetve Kovács Z. (38.), Dudás (84.), Szabó Zs. (91.)

Forrás: [origo] Nyilatkozatok a mérkőzés után

8. perc: Hrepka indult meg a jobb oldalon, majd középre gurítását Bori egy csel után alig lőtte a bal felső sarok fölé.

14. perc: Regedei jobb oldali szögletét Bajzát öt méterről a felső lécre fejelte.

17. perc: Bajzát lerázta magáról Kristont, majd kapura emelt, de a labda a háló tetejére pattant.

32. perc: Németh fordult le őrzőjéről a tizenhatos vonalánál, de lövését Stevanovic magabiztosan fogta.

50. perc: Bori húzott befelé a jobb oldalról, majd 18 méterről lövésre szánta magát, azonban a győri kapus szögletre mentett.

58. perc: Hrepka iramodott meg a győri kapu felé, majd távoli bombája alig ment a kapu mellé.

68. perc: A tizenhatoson belül Pintér tolta meg a labdát, de Kovács felrúgta a hazai játékost, amiért tizenegyest ítélt a játékvezető. A büntetőt Balogh magabiztosan vágta a hálóba (1-0).

82. perc: Hrepka mehetett egyedül kapura, de Stevanovic bravúrral mentett.

86. perc: Tokody távoli bombája a jobb kapufáról vágódott a mezőnybe.

90. perc: Németh két védőt becsapva tört be a büntetőterületre, de lövése elzúgott a kapu mellett.

Az első percekben támadólag léptek fel a győriek, ennek eredményeként többször is veszélyes helyzetet tudtak kialakítani a hazai kapu előtt. A vendégek fölényét jelezte, hogy harminc perc alatt tíz szögletet végezhettek el. Az utolsó negyedórában már kiegyenlített küzdelem folyt a pályán, és ekkor a kék-fehérek előtt is adódott lehetőség a gólszerzésre, de ők sem tudtak élni vele.

A szünetben valószínűleg Garami mesternek volt néhány szava játékosaihoz, mert a folytatásban egy egészen más játékot játszó MTK futott ki a pályára. Ekkor már ők voltak mezőnyfölényben, és rendre veszélyes támadásokat vezettek. A Győr nem tudta megismételni az első negyvenöt percben mutatott játékát, így a hazaiak Balogh tizenegyesével megszerezték a győzelmet.