Ismét magyar csatárai vezették győzelemre a Barnsley csapatát az angol másodosztály 35. fordulójának hétfő esti összecsapásán. A  Stoke City elleni találkozó egyetlen gólját a 43. percben Rajczi Péter passzából Ferenczi István szerezte, akinek három mérkőzésen belül ez volt a negyedik találata.

Úgy tűnik, a Barnsley jó vásárt csinált a magyar támadók téli leigazolásával, hiszen a múlt héten szintén az ő főszereplésükkel verte a 3-0-ra Hull Cityt, Ferenczi és Rajczi akkor 2:1 arányban osztozott a gólokon. Ferenczi ráadásul ezt megelőzően a Southampton ellen is betalált, vagyis három meccs alatt négyszer volt eredményes.

Mostani sikerével a Barnsley elmozdult a Championship kieső helyéről, a találkozón Ferenczi végig a pályán volt, Rajczit hét perccel a vége előtt lecserélték.