A Zalaegerszeg hazai pályán egygólos hátrányból fordított a Kaposvár ellen a labdarúgó Borsodi Liga 27. fordulójának zárómérkőzésén.

Borsodi Liga, 27. forduló:
ZTE FC - Kaposvári Rákóczi 2-1 (2-1)
Zalaegerszeg, 3000 néző
v.: Pánczél
Zalaegerszeg: Lipcak - Tóth Z., Botis, Csóka, Dianu - Máté, Ljubojevic - Nagy L. (Simonfalvi, 58.), Franciskovic (Ludánszki, 62.), Józsi - Waltner (Ramadani, 85.).
Kaposvár: Milinte - Petrók, Zahorecz, Maróti, Kovacsevics (Bozovic, 78.) - Pintér A., Szakály, Vasiljevic, Mező (Grúz, 46.) - Oláh, Alves.
gól: Waltner (31.), Ljubojevic (40.), illetve Zahorecz (12., 11-esből)
piros lap: Dianu (60.)
sárga lap: Dianu (12., 60.), Ljubojevic (81.), Ramadani (88.), illetve Zahorecz (20.), Maróti (30.), Mező (35.), Ludánszki (65.), Grúz (86.)

12. perc: a bal oldalon kiugró Szakályt Dianu buktatta becsúszva a büntetőterületen belül. A megítélt 11-est Zahorecz félmagasan a kapu bal oldalába lőtte (0-1).

31. perc: Józsi bal oldali beadására a jó ütemben érkező Waltner 5 méterről a bal alsó sarokba perdített (1-1).

40. perc: egy jobb oldali beadás után Franciskovic készítette le lövésre a labdát Ljubojevicnek, aki egy állítás után 15 méterről a bal alsó sarokba bombázott (2-1).

60. perc: Dianu lerántotta Kovacsevicset, ezért megkapta második sárga és az ezzel járó piros lapját.

69. perc: a 16-osra bal oldalon betörő Szakályt Tóth Z. buktatta, de Zahorecz jobb alsó sarokba tartó 11-esét megfogta Lipcak.

A mérkőzés elején a vendégek akarata érvényesült, ami alig negyedóra elteltével gólban is megnyilvánult. Ez alaposan feltüzelte a Zalaegerszeget, amely a félidőig megfordította az állást.

A második félidőben Dianu kiállítását követően szinte egykapuzott a Kaposvár, de még 11-esből sem sikerült betalálnia, így a hősiesen védekező hazaiak otthon tartották a három bajnoki pontot.