A címvédő MTK két góllal nyert a Fehérvár otthonában a labdarúgó Soproni Liga nyolcadik fordulójában.

Garami József, az MTK vezetőedzője pályafutása 626. élvonalbeli mérkőzésén ült a kispadon, ezzel az örökranglista élére ugrott, megelőzve a legendás Lakat Károlyt. A kiváló tréner mérlege a pénteki sikerrel együtt: 308 győzelem, 160 döntetlen, 158 vereség.

Soproni Liga, 8. forduló:
Fehérvár FC - MTK Budapest 0-2 (0-0)
Sóstói-stadion, 1500 néző
v.: Bognár
Fehérvár: Sebők Zs. - Andic (Lázár, 89.), Koller, Radovic, Mohl - Simek (Nagy D., 53.), Farkas B., Sifter (Dvéri, 70.), Pavlicic - Vujovic, Sitku.
MTK: Végh - Radulovic (Rodenbücher, 23.), Lambulic, Pintér Á., Melczer (Szabó Á., 46.) - Nagy G., Zsidai, Pátkai, Vadnai - Kecskés (Gosztonyi, 86.), Hrepka.
gól: Lambulic (66.), Szabó Á. (84.)
sárga lap: Mohl (77.)

Az első félidőben hazaiak birtokolták többet a labdát, ám igazi helyzetig nem jutottak. A szünet után is a Fehérvár volt aktívabb, de egy pontrúgás után vezetést szerzett az MTK: egy lecsorgó labdára Lambulic csapott le, és fordulásból a bal alsóba lőtt (0-1).

A hajrában a hazaiak kitámadtak, a bajnok pedig sikeresen fejezett be egy kontrát, Hrepka passza után Szabó Ádám egy megkerülős cselt bemutatva egy az egyben ment Sebőkre, és a jobb alsóba gurított (0-2).

Újpest FC - Gabona Trans-Kaposvár 17.30

A Soproni Liga állása (meccsszám, győzelem, döntetlen, vereség, rúgott-kapott gól, pontszám):

7 gólos: Bajzát (Győr)
5 gólos: Apostu (Nyíregyháza), Hercegfalvi (Honvéd), Kabát (Újpest), Pál A. (MTK), Zahorecz (Kaposvár)
4 gólos: Csordás (Kecskemét), Divic (Vasas), Nyerges (REAC), Oláh (Debrecen), Rajos (Haladás), Rudolf (DVSC), Tóth M. (DVTK)