A Haladás hazai pályán egy góllal nyert a Győr ellen a labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjének első felvonásán.

Magyar Kupa, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés:
Szombathelyi Haladás - Győri ETO FC 3-2 (1-2)
Szombathely, 4500 néző
v.: Solymosi
Haladás: Rózsa - Csontos, Kuttor, Guzmics, Tóth P. - Molnár - Kovács Zs. (Tóth N., 80.), Vörös (Michael, 80.) - Oross, Kenesei (Simon A., 46.), Sipos N.
Győri ETO: Stevanovic - Bank, Völgyi, Stark, Nikolov - Józsi, Tokody, Koltai, Böőr (Brnovic, 54.) - Bicak (Pintér, 86.), Bajzát.
gól: Sipos (28.), Oross (70.), Kovács Zs. (78.), illetve Böőr (19.), Stark (30., 11-esből)

19. perc: Böőr kapott jó labdát Bajzáttól a 16-oson belül, éppen, hogy csak spiccel bele tudott érni, ám ez éppen elég volt ahhoz, hogy a szöget záró Rózsa mellett a labda a jobb sarokba vánszorogjon, 0-1.

28. perc: Egy gyorsan elvégzett szabadrúgást Oross szelidített meg, éles középreadására Sipos robbant be, és lőtt a hálóba, 1-1.

30. perc: Bajzát egy lépésről kézen rúgta Molnárt, aki a 16-oson belül állt. Solymosi 11-est ítélt, a büntetőt Stark lőtte a hálóba, 1-2.

70. perc: Stevanovic kapott egy hazagurítást, ám mikor belebikázott a labdába, Oross beledobta magát, és lábáról a kapuba ment a labda, 2-2.

78. perc: Kovács Zsolt kapott egy labdát középen, tolt rajta egyet, majd 26 méterről egészen elképesztően nagy gólt rúgott a kapu jobb felébe, 3-2.