Vadócz Krisztián szerezte az Osasuna harmadik gólját az Almería elleni mérkőzésen a spanyol labdarúgó-bajnokság 12. fordulójában.

A válogatott középpályás együttese a 8. perctől emberelőnyben játszott és két góllal győzött. Vadócz a hajrában állt be és találatával bebiztosította csapata sikerét. Az Osasuna első győzelmét aratta a szezonban.

A Barcelona meglepetésre csak 1-1-et ért el hazai pályán a Getafe ellen. Az első félidőben a vendégek szereztek vezetést, Manu ki szerette volna cselezni Piquet-t, ám miután a védőt nem tudta átjátszani, 25 méterről gondolt egyet, s a hosszú, bal alsó sarokba csavart (0-1).

A hajrában Eto'o a lécet találta el, s sokáig úgy tűnt, nem jön össze az egyenlítés. A 71. percben aztán villant Keita, közeli fejesét Abbondanzieri nem tudta hárítani (1-1).