A Real Madridtól érkezett Raúl két góljának is köszönhetően a Schalke 3-1-re legyőzte a bajnok Bayern Münchent a Ligat Total! Kupa döntőjében.

A 34 éves spanyol klasszis pontban 19 órakor rúgta első gólját a Schalke 04 mezében, ami egy tipikus középcsatár találat volt: Edu kapufáról kipattanó lövését közvetlen közelről tessékelte Raúl a hálóba a 24. percben. Ezzel lett az állás 1-1, mivel a Bayern az 5. percben Deniz Mujic révén vezetést szerzett.

Az első gól tipikus, szemfüles csatárteljesítmény volt

Három perccel később Edu már maga oldotta meg a feladatot, és fordította meg a találkozó állását egy szép lövéssel. A 34. percben pedig Raúl második góljával már 3-1-re vezettek a házigazdák: két apró csel után két Bayern-védőtől kísérve 17 méterről gyönyörű mozdulattal emelte át a kapujától távol tébláboló Sattelmaiert.

A második gól már klasszis produkció volt

A harmadik helyet a Hamburger SV szerezte meg, miután könnyedén verte 3-0-ra az 1.FC Kölnt.