Elvesztett két pontot az Üllői úton a Debrecen. A bajnoki címvédő a vasárnapi bajnoki második félidejének elején vezetést szerzett, majd uralta a mérkőzést, a Ferencváros mégis egyenlített: a DVSC védője, Mijadinoski mintegy tíz méterről csúsztatott saját kapujába.

Monicomp Liga, 26. forduló:
Ferencváros - Debrecen 1-1 (0-0)
Albert-stadion, 5000 néző, v: Iványi
gól: Mijadinoski (83., öngól), illetve Coulibaly (56.)
FTC: Haber - Csizmadia, Tutorics, Balog - Junior, Morales (Tóth Bence, 56.), Maróti (Józsi, 19.), Rósa (Miljkovic, 63.) - Schembri, Heinz, Abdi
DVSC: Novakovic - Nagy, Simac, Mijadinoski, Fodor - Bódi (Dombi, 84.), Ramos (Spitzmüller, 78.), Varga, Szakály - Yannick (Farkas II), Coulibaly

Mbengono Ondoa Yannick volt a Fradi-Debrecen legveszélyesebb játékosa. A vendégek csatára az első félidőben egyszer a kapufát találta el, a másodikban Haber kapust dolgoztatta meg, de a találkozó sokáig maradt 0-0.

Az 56. percben mégis Yannick ékpárja, Coulibaly talált be, miután Bódi remekül szöktette. A zöld-fehérek a kapott gól után nem tudtak nyomást gyakorolni, a problémát viszont megoldotta Mijadinoski: a vendégek védője bő tíz méterről, senkitől sem zavartatva a kapufa mellé helyezte Balog beadását. Kondás Elemér, a Loki edzője később úgy nyilatkozott: a saját emberére nem állíthatott embert.

A hajrában mindkét fél előtt adódtak helyzetek, de élni senki sem tudott ezekkel.