Kétszer is hátrányban volt, mégis győzött szombaton a Vasas ellen a Győr a labdarúgó OTP Bank Ligában, így az ötödik forduló után is százszázalékos.

Eredmény, NB I, 5. forduló:
Győri ETO FC - Vasas-Híd 3-2 (1-2)
Győr, 3000 néző
v.: Fábián
Győr: Stevanovic - Babic, Djordjevic, Fehér, Völgyi - Pilibaitis - Trajkovic (Kiss M., 90.), Ji-Paraná - Koltai, Aleksidze (Tokody, 86.), Dinjar (Ahjupera, 64.)
Vasas: Ilizi - Mileusnic, Gáspár, Sütő, Katona (Arsic, 27.) - Kulcsár D., Kovács G., Bárányos (Beliczky, 78.), Jokic - Dajic (Farkas B., 56.), Simic
gól: Koltai (24.), Ji-Paraná (59.), Ahjupera (66.), illetve Kulcsár D. (22.), Dajic (26.)
sárga lap: Arsic (58.), Beliczky (89.)

Az első húsz perc meglepő Vasas-fölényét Kulcsár váltotta gólra, aki egy gyorsan elvégzett szabadrúgást követően bombagólt ragasztott a jobb felső sarokba (0-1).

Gyorsan jött a válasz Koltai révén, de szinte középkezdés után Dajic használt ki egy újabb védelmi megingást - ismét előnybe került a Vasas (1-2).

A második játékrészben a jól futballozó Győr hét perc alatt megfordította az eredményt, az 59. percben Ji-Paraná úgy lőtte el a 24 méteres szabadrúgást a felugró sorfal felett, hogy Ilizi kapus mozdulni sem tudott (2-2).

A 66. percben a két perccel korábban csereként pályára lépő Ahjupera cselezte magát ziccerig, és kilőtte a bal alsó sarkot (3-2).

A Győr ötödik mérkőzését is megnyerve továbbra is százszázalékos, míg a Vasas - amelynél napok óta edzőváltásról suttognak - továbbra is nyeretlen az idei szezonban.

4 gólos: Danilo (Honvéd), Maric (Pápa)
3 gólos: Coulibaly (DVSC), Horváth Zs. (Pécs), Németh N. (Honvéd), Peric (Kaposvár), Seydi (DVTK),
2 gólos: Alves (Videoton), Bartha (Paks), Budovinszky (DVTK), Bódi (DVSC), Dudás (Győr), Foxi (Kecskemét), Gyurcsó (Kecskemét), Kenesei (Haladás), Kulcsár D. (Vasas), Kulcsár T. (DVSC), Luque (DVTK), Nagy O. (Pécs), Vasiljevic (Videoton), Vayer (Paks)
1 gólos: Abass (Honvéd), Abdi (FTC), Ahjupera (Győr), Aleksidze (Győr), Bajzát (Pécs), Böde (Paks), Brachi (Videoton), Dajic (Vasas), Délczeg (Honvéd), Dinjar (Győr), Dosso (Kecskemét), Éger (Paks), Felix (FTC), Gáspár (Vasas), Gohér (DVTK), Gyánó (Pécs), Hajdú (Honvéd), Haraszti (Siófok), Hidi (Honvéd), Hrepka (Paks), Huszák (Siófok), Ji-Paraná (Győr), Kamber (ZTE), Koltai (Győr), Lovric (Honvéd), Litsingi (Kecskemét), Lovrencsics (Pápa), Melczer (Siófok), Nikolics (Videoton), Novák (Honvéd), Okuka (Kaposvár), Otten (FTC), Pilibaitis (Győr), Savic (Kecskemét), Simic (Vasas), Simon A. (Kecskemét), Stokic (Kecskemét), Szakály (DVSC), Todorovic (Pécs), Tóth P. (Haladás), Tököli (Kecskemét), Varga R. (ZTE), Yannick (DVSC)
öngól: Kulcsár (Vasas, a Honvéd ellen)