Bejutott a legjobb 32 közé szerdán az olasz Lazio, a török Besiktas és az osztrák Salzburg is a labdarúgó Európa Liga csoportkörének 6., utolsó fordulójában. A PSG hiába nyert, egymás elleni eredmény miatt a Salzburg jutott tovább. A 93. percig továbbjutónak érezhette magát a Fulham, ám az Odense egyenlítő találata kiejtette az angolokat.

A D csoportban a Laziónak győznie kellett a már biztosan első helyezett Sporting Lisboa ellen, ám az olaszok üdvösségéhez arra is szükség volt, hogy a záró kör előtt velük azonos pontszámmal álló, ám az egymás elleni eredmény tekintetében kedvezőbb helyzetben lévő román Vaslui kikapjon Zürichben.

Az E csoportban a Besiktasnak legalább egy döntetlenre volt szüksége az angol Stoke City ellen, s bár a félidőben még hátrányban volt, végül egyenlítenie, sőt, győznie is sikerült, így csoportelsőként lépett tovább.

Az F csoportban az azonos pontszámmal álló és a továbbjutásért versengő osztrák Salzburg és francia Paris Saint-Germain egyaránt győzött, de az egyenes kieséses szakaszba az egymás elleni eredmény szempontjából jobban álló Salzburg jutott be.

Eredmények, Európa Liga, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, D csoport:
FC Zürich (svájci) - Vaslui (román) 2-0 (0-0)
Margairaz (69.), Buff (90.)

Lazio (olasz) - Sporting Lisboa (portugál) 2-0 (1-0)
Kozak (42.), Sculli (55.)

A csoport végeredménye:
1. (és továbbjutott) Sporting Lisboa 12 pont, 2. (és továbbjutott) Lazio 9, 3. Vaslui 6, 4. FC Zürich 5

E csoport:
Dinamo Kijev (ukrán) - Maccabi Tel-Aviv (izraeli) 3-3 (2-0)
Yeini (12., öngól), Huszjev (17., 81.), illetve Vered (49.), Atar (62.), Dabbur (75.)
kiállítva: Almeida (47., Dinamo), Khacheridi (56., Dinamo)

Besiktas (török) - Stoke City (angol) 3-1 (0-1)
Fernandes (59., 11-esből), Pektemek (74.), Edu (82.), illetve Fuller (29.)
kiállítva: Upson (58., Stoke)

1. (és továbbjutott) Besiktas 12 pont, 2. (és továbbjutott) Stoke City 11, 3. Dinamo Kijev 7, 4. Maccabi Tel Aviv 2

F csoport:
Slovan Bratislava (szlovák) - Salzburg (osztrák) 2-3 (2-2)
Lacny (3., 6.), illetve Jantscher (19., 11-esből), Leonardo (24.), Had (52., öngól)

Paris Saint-Germain (francia) - Athletic Bilbao (spanyol) 4-2 (2-1)
Pastore (21.), Bodmer (41.), Perez (85., öngól), Hoarau (90., 11-esből), illetve Aurtenetxe (3.), Lopez (55.)

A csoport végeredménye: 1. (és továbbjutott) Athletic Bilbao 13 pont, 2. (és továbbjutott) Salzburg 10 (11-8), 3. Paris Saint-Germain 10 (8-7), 4. Slovan Bratislava 1.