Az Eger idegenben győzte le a Debrecent a Ligakupa utolsó körében, ezzel kiharcolta a negyeddöntőbe jutást. A szerda délutáni meccsek után kialakult a legjobb nyolc mezőnye, ahová a Győr, a Kispest és a Pécs is bekerült szerdai eredményével.

Ligakupa, 6. forduló:
A csoport:
Győri ETO FC - Budapest Honvéd 2-2 (1-1)

A csoport végeredménye: 1. (továbbjutott) Győri ETO FC 11 pont (18-8), 2. (továbbjutott) Budapest Honvéd 11 (13-9), 3. Gyirmót 5 (11-18), 4. Szombathelyi Haladás 5 (11-18).

B csoport:
PMFC-Matias - MVM Paks 2-0 (1-0)
Vasas - FGSZ Siófok 0-2 (0-0)

A csoport végeredménye: 1. (továbbjutott) PMFC-Matias 11 pont, 2. MVM Paks 8, 3. Vasas 7, 4. FGSZ Siófok 6.

D csoport:
Szolnoki MÁV FC - Kecskeméti TE-Phoenix Mecano 2-2 (1-0)
később:
Ferencváros-MTK Budapest 17.00
A csoport állása: 1. (továbbjutott) Ferencváros 13 pont/5 mérkőzés, 2. Kecskeméti TE-Phoenix Mecano 9/6, 3. MTK Budapest 5/5, 4. Szolnoki MÁV FC 2/6

E csoport:
DVSC-TEVA - Egri FC 0-1 (0-1)
Az egriek ősszel az NB I-ben is meg tudták verni a bajnoki címvédőt, Diósgyőrben szintén 1-0-ra tudtak nyerni.

Újpest FC - Diósgyőri VTK 3-2 (2-0)

A csoport végeredménye: 1. (továbbjutott) DVSC-TEVA 12 pont (13-6), 2. (továbbjutott) Egri FC 12 (13-9), 3. Diósgyőri VTK 6 (11-13), 4. Újpest FC 6 (9-18).

A C csoportból a Videoton és a Pápa már korábban kiharcolta a nyolc közé jutást, ugyanakkor pénteken még a negyedik fordulóból elhalasztott Kaposvár-Pápa mérkőzésre sor kerül. A csoportok első helyezettjei, valamint a három legjobb csoportmásodikok jutottak a negyeddöntőbe.