Az ötödik helyen álló Internazionale 1-1-es döntetlent játszott a vendég Cagliarival, a másik milánói csapat, az AC Milan viszont 2-0-ra nyert a Sampdoria vendégeként az olasz labdarúgó-bajnokság 25. fordulójában. A Lazio-Sassulo meccs a 71. percben még 1-0-ra állt, a vége - Paolo Cannavaro öngóljával - 3-2 lett

A Milan mintha elkezdett volna javulgatni, a múlt heti, Bologna elleni hajrában kicsikart győzelem utáni újabb siker után most már több győzelme van, mint döntetlenje és veresége (9, 8, 8). Igaz, így is csak kilencedik a tabellán.

A nemrég kinevezett új vezetőedző, Clarence Seedorf március 2-án egy újabb győzelemmel biztosan belopná magát a szurkolói szívekbe, az ellenfél ugyanis az éllovas Juventus lesz a San Siróban.

A torinói derbin Carlos Tévez varázslatos gólja döntött a Juventus javára.

A Lazio nehezen, csak egy öngóllal tudta legyőzni a Sassulót. Az utolsó 20 percben nem unatkoztak a nézők, ugyanis négy gól esett.

Eredmények:
Internazionale - Cagliari 1-1 (0-1)
gól: Rolando (52.), illetve Pinilla (40., 11-esből)

Udinese - Atalanta 1-0 (0-1)
gól: Di Natale (71., 11-esből), illetve Brivio (24.)

Livorno - Verona 2-3 (0-3)
gól: Paulinho (72.), Greco (73.), illetve Jankovic (33.), Romulo (43.), Toni (45.)

Lazio - Sassuolo 3-2 (1-0)
Radu (36.), Klose (73.), P. Cannavaro (83.), illetve Floccari (72.), Floro FLores (79.)

Juventus - Torino 1-0 (1-0)
gól: Tévez (30.)