A brazil Internacional védője, Fabricio azért kapott piros lapot az Ypiranga elleni bajnoki mérkőzésen, mert beintett saját szurkolótáborának. Nem is egyszer.

Sajnos nem tudjuk, miért rágtak be a szurkolók a 2011óta a klubnál szereplő játékosukra, de olyat még nem nagyon láttunk, hogy egy futballista játék közben inkább elhagyja a labdát, és kimegy hergelni a közönséget.

A lelátó felé lószerszámokat mutogató Fabricio – teljesen jogosan – megkapta a piros lapját a bírótól, de lemenni sem nagyon akaródzott neki, még vagy két percig csinálta a fesztivált a pályán.

A védő kiállításakor egyébként már mindkét csapat 10-10 emberrel játszott, de hiába szállt ki Fabricio a 63. percben, hét perccel később csapata egy büntetőből megszerezte a győztes gólt. Az Internacional elnöke csak annyit mondott, a játékost meg fogják büntetni, felfüggesztik és lehet, hogy ki is rúgják.

Barátságos Forrás: Origo