Messi 452 perce gólképtelen

Lionel Messi, FC Barcelona, foci
Barcelona's Argentinian forward Lionel Messi gestures during the Champions League quarter-final second leg football match Club Atletico de Madrid vs FC Barcelona at the Vicente Calderon stadium in Madrid on April 13, 2016.Atletico Madrid won 2-0 CESAR MANSO / AFP
Majdnem egy hónapja, március 16-án szerzett utoljára gólt Lionel Messi, a Barcelona labdarúgócsapatának argentin csatára, az ő gyengébb formája pedig nem csupán Primera Divisiónban, de a Bajnokok Ligájában is éreztette a hatását.

A 28 éves világklasszis sorozatban öt mérkőzést játszott végig anélkül, hogy gólt szerzett volna, utoljára az Arsenal elleni BL-nyolcaddöntőben volt eredményes.

Pedig a góljaira nagy szükség lett volna az Atlético elleni negyeddöntőben is, amelyet végül a madridiak 3-2-es összesítéssel megnyertek, és bejutottak a legjobb négy közé.

Lionel Messi csalódott Forrás: AFP/Cesar Manso

A statisztikák szerint Messi immáron 452 perce gólképtelen, ilyen rossz szériája legutóbb hat éve volt.