Hyypiä megbánhatta, hogy bizalmi szavazást kért

Sami Hyypia, Sami Hyypiä, foci
Leverkusen's Finnish head coach Sami Hyypia looks on prior to the German first division Bundesliga football match Hamburger SV vs Bayer Leverkusen in the northern German city of Hamburg on April 4, 2014.
Menesztette vezetőedzőjét, a finn Sami Hyypiä-t a svájci labdarúgó-bajnokságban sereghajtó FC Zürich. A Liverpool egykori, Bajnokok Ligája-győztes középhátvédje csütörtökön bizalmi szavazást kért maga ellen, de játékosai úgy döntöttek, hogy új impulzusra van szükségük, a klubvezetés ezt követően határozott az edzőváltásról.

A 12-szeres svájci bajnokcsapat szerdán, hazai pályán 4-0-ra kikapott az FC Luganótól, így három fordulóval a vége előtt a tabella utolsó helyére került. A Svájci Kupa döntőjében, május 29-én éppen ez a két csapat találkozik.