Pontot szerzett Sopronban az MTK

Torghelle Sándor (MTK), Paulo Vinícius Souza dos Santos (Videoton), foci
Budapest, 2015. augusztus 23. Torghelle Sándor, az MTK játékosa (j) és a fehérvári Paulo Vinícius Souza dos Santos a labdarúgó OTP Bank Liga 6. fordulójában játszott MTK Budapest - Videoton FC találkozón a fővárosi Illovszky Rudolf Stadionban 2015. augusztus 23-án. Az MTK 1-0-ra győzött. MTI Fotó: Illyés Tibor
Az MTK egy pontot szerzett Sopronban a Haladás vendégeként szombaton a labdarúgó OTP Bank Liga 15. fordulójában.

OTP Bank Liga, 15. forduló:
Swietelsky Haladás - MTK Budapest 1-1 (1-1)
Sopron, 1265 néző, v: Karakó
Haladás: Rózsa - Polgár, Wils, Hegedűs, Bosnjak - Iszlai, Kovács - Rácz, Overgoor (Tóth Má., 63.), Gaál - Ars
MTK: Petkovic - Okuka (Baki, 73.), Vukmir, Poór, Vadnai - Vass, Kanta - Korozmán (Szatmári, 69.), Ramos, Vogyicska (Katona, 90.) - Torghelle
gólszerzők: Gaál (11.), illetve Torghelle (14.)
sárga lap: Polgár (26.), Overgoor (61.), illetve Petkovic (28.), Torghelle (39.), Vukmir (57.), Vogyicska (79.), Szatmári (84.)

Jó iramban és gyors gólváltással kezdődött a találkozó, az első negyedóra után 1-1 állt az eredményjelzőn, a folytatásban a szünetig viszont már kevésbé volt izgalmas a meccs.

Torghelle Sándor góljaira mindig lehet számítani Forrás: MTI/Illyés Tibor

Fordulás után több mint 20 percig jellemzően a mezőnyben folyt a játék, s a kapuk nem voltak veszélyben. A két edző cserékkel igyekezett frissíteni csapatán a hajrára, de a kívánt hatást ez sem érte el, így maradt az 1-1-es döntetlen.

A két együttes 109. összecsapásán ez volt a 27. döntetlen.

Swietelsky-Haladás - MTK Budapest 1-1
Debreceni VSC-Mezőkövesd Zsóry FC 0-0
Videoton FC-Gyirmót 4-0
Ferencváros-Paksi FC 1-2
Budapest Honvéd-Diósgyőri VTK 2-0
Újpest FC-Vasas 2-2