Nikolics Nemanja emlékezetessé tette utolsó meccsét a lengyel Legiában.

A magyar válogatott csatár engedélyt kapott a Legia vezetőitől, hogy a télen klubot váltson, érdeklődőkből nincs hiány,

a Premier League-ben szereplő Hull mellett az amerikai Chicago Fire és egy kínai csapat is vinné.

Nikolics a bajnokság sereghajtója, a Górnik Leczna ellen játszottta utolsó meccsét a Legiában, és már az ötödik percben gólt szerzett, amikor Kvazaisvili beadása után talált be.

A 20. percben a szerb Radovic növelte a Legia előnyét, majd a második félidőben Nikolics még kétszer volt eredményes, előbb lesgyanús helyzetből indulva emelt a hálóba a kapus fölött,

végül okosan gurított a bal sarokba.

Nikolicsot a harmadik gólja után lecserélte edzője, a végeredmény pedig 5-0 lett a Legia javára. A 28 éves csatár 13 góllal áll a mostani idényben,

így a góllövőlista éllovasaként búcsúzik klubjától.

Nikolics az előző szezonben 28 góllal lett a bajnokság legjobbja, a Legiával pedig duplázni tudott.