A 94. percben dőlt el a liverpooli derbi és még egy topligás meccs

fbl Horizontal
Liverpool's German manager Jurgen Klopp (C) congratulates his players following the English Premier League football match between Everton and Liverpool at Goodison Park in Liverpool, north west England on December 19, 2016. Liverpool won the match 1-0. / AFP PHOTO / Oli SCARFF / RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications. /
Sadio Mane hajrában lőtt góljával verte a Liverpool 1-0-ra idegenben a városi rivális Evertont az angol labdarúgó-bajnokság hétfő esti meccsén.

Jürgen Klopp ezzel az első Liverpool-menedzser lett, aki az első két derbijét megnyerte az Everton ellen.

Jogos a Liverpool öröme Forrás: AFP/Oli Scarff

A Liverpool ezt megelőzően legutóbb 2011 októberében tudott nyerni a Goodison Parkban, azóta mind a négy mérkőzésük döntetlent hozott.

20. Hull City 17 14-36 12

Az Athletic Bilbao házigazdaként 2-1-re legyőzte a Celta Vigót a spanyol bajnokság 16. fordulójának hétfői zárómérkőzésén.

Az 54. percben Iago Aspas a vendégeknek szerzett vezetést, de Facundo Roncaglia kiállítása után a 82. percben Aritz Aduriz büntetőből egyenlített, Mikel San Jose pedig a 94. percben megszerezte a győztes gólt a baszkoknak.