Társoldalunk:

Hogy áll a Barca, nyert-e a Liverpool? Tudja meg elsőként!

2017.03.19. 09:31

Vasárnap is érdemes lesz követni az Origo új, statisztikákkal teletűzdelt eredménykövető – livescore – alkalmazását, hiszen több, Magyarországon is rendkívül népszerű csapat is pályára lép a topligákban.

A Manchester City a Liverpoolt fogadja Angliában, az Atléticóhoz a Sevilla, a Barcelonához a Valencia látogat Spanyolországban, a Serie A-ban pedig pályára lép mások mellett a Fiorentina, a Napoli, Juventus és a Roma is.

 

Kattintson, és tegye be oldalunkat a kedvencei közé!

A Bundesligában a tíz pont előnnyel listavezető Bayern München a Mönchengladbach stadionjában lép pályára.

Az Origo új, mobilról is követhető livescore-oldalán az összes fenti meccs eredményét követheti majd, érdemes betennie a kedvencek közé.

Aki pedig a televíziót választja - íme, a mai élő közvetítések:
M4 Sport
12.45: Labdarúgás, NB II, ZTE-Balmazújváros
15.15: Röplabda, férfi NB I, döntő, 1. mérkőzés, Kaposvár-Pénzügyőr
17.40: Kosárlabda, férfi NB I, alapszakasz, Körmend-Alba Fehérvár

Sport 1
11.45: Labdarúgás, Primera División, Leganés-Málaga
16.00: Labdarúgás, Primera División, Atlético Madrid-Sevilla
18.30: Labdarúgás, Primera División, Deportivo La Coruna-Celta Vigo
20.30: Labdarúgás, Primera División, Barcelona-Valencia

Sport M
14.00, 15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

Eurosport 1
11.00: Sílövészet, világkupa, női tömegrajtos verseny, Oslo
13.15: Sílövészet, világkupa, férfi tömegrajtos verseny, Oslo
14.00: Síugrás, világkupa, Vikersund
16.00: Alpesi sí, világkupa, női óriás-műlesiklás, 1. futam, Aspen
16.45: Alpesi sí, világkupa, férfi műlesiklás, 1. futam, Aspen
18.15: Alpesi sí, világkupa, női óriás-műlesiklás, 2. futam, Aspen
19.15: Alpesi sí, világkupa, férfi műlesiklás, 2. futam, Aspen

Eurosport 2
12.00: Északi összetett, világkupa, Schonach
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Mainz-Schalke
17.30: Labdarúgás, Bundesliga, Mönchengladbach-Bayern München

Digisport 1
12.10: Labdarúgás, Serie A, Empoli-Napoli
14.40: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Juventus
17.55: Labdarúgás, Serie A, Udinese-Palermo
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Olympique Lyon
23.10: Labdarúgás, argentin bajnokság

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Chievo
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Dijon-St. Étienne
19.00: Tenisz, WTA-torna, döntő, Indian Wells
21.00: Tenisz, ATP-torna, döntő, Indian Wells

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Caen-Monaco
20.40: Labdarúgás, Serie A, AS Roma-Sassuolo

Spíler TV
12.35: Labdarúgás, Premier League, Middlesbrough-Manchester United
15.00: Labdarúgás, Premier League, Tottenham-Southampton
17.15: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Liverpool
22.05: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Winnipeg Jets-Minnesota Wild