Harry Kane újabb duplája most a Liverpoolnak tette be a kaput

2017.10.22. 19:10

Harry Kane kettőt vágott a Liverpoolnak, miközben megdőlt a PL nézőcsúcsa. A Tottenham Hotspur a Wembley-ben 4-1-re legyőzte a Jürgen Klopp együttesét az angol labdarúgó-bajnokság kilencedik fordulójának utolsó mérkőzésén.

A házigazdák a 12. percben már két góllal elhúztak, és a vendégek hiába szépítettek az első félidő közepén, a szünetben ismét kétgólos volt a különbség.

Harry Kane saját maga második, csapata negyedik gólját lövi a Liverpool kapujába.

Forrás: AFP/Glyn Kirk

A Tottenham gólerős támadója, Harry Kane az elsőhöz hasonlóan a második játékrészt is góllal kezdte, amelyre a Liverpoolnak már nem volt válasza. A 24 éves támadó már nyolc gólnál jár a szezonban: négyszer tudott duplázni.

A találkozót 80.827 néző tekintette meg a Wembley-ben, ez pedig rekord a Premier League-ben. Az eddigi nézőcsúcsot egy 10 évvel ezelőtti Manchester United-Blackburn mérkőzés tartotta, 76.098 nézővel.

Tottenham set new Premier League attendance record in win vs. Liverpool

Tottenham broke the 10-year-old Premier League attendance record in Sunday's 4-1 win against Liverpool at Wembley. The attendance of 80,827 surpassed the previous record of 76,098 -- set when Manchester United beat Blackburn 4-1 at Old Trafford in March 2007.

A Tottenham legutóbb 2012 novemberének végén nyert a Liverpool ellen. Íme a mérkőzés összefoglalója: