Malagai focihorror Numanciában

Horizontal
Malaga's midfielder Jose Luis Garcia Recio gestures from the ground during the Spanish Copa del Rey (King's Cup) quarter final first-leg football match Malaga CF vs Athletic Club Bilbao at La Rosaleda stadium in Malaga on January 21, 2015. AFP PHOTO/ JORGE GUERRERO / AFP PHOTO / Jorge Guerrero
A La Liga-ban szereplő Malaga Király Kupa mérkőzésen a 93. percig 1-0-ra vezetett a másodosztályú Numancia otthonában.

A malagai Recio gólja a 21. percben esett, és nagyon sokáig úgy tűnt, hogy elég lesz a győzelemhez.

A 93. perctől kezdve azonban kezdetét vette a malagai focihorror.

A másodosztályban szereplő Numancia előbb Nacho, majd Escassi góljával megfordította a meccset, így a Numancia 2-1-re nyert.

A malagai Jose Luis Garcia Recio góljával a 93. percig vezettek Numanciában a vendégek, de aztán jött a rémálom Forrás: AFP/Jorge Guerrero

A címvédő Barcelona gyakorlatilag B-csapatával állt ki a harmadosztályú Murcia vendégeként, Paco Alcácer, Deulofeu és José Arnáiz góljaival azonban már az első mérkőzésen eldöntötte a továbbjutás sorsát.

Eredmények: Numancia-Málaga 2-1, Zaragoza-Valencia 0-2, Cartagena-Sevilla 0-3, Getafe-Alaves 0-1, Cadiz-Betis 1-2, Murcia-Barcelona 0-3.