Az észak-amerikai profi labdarúgóliga (MLS) 3. fordulójában Salló Dániel csapata, a Sporting Kansas City 3-2-re nyert a San Jose Earthquakes ellen, ráadásul a magyar labdarúgó gólpassza is kellett a sikerhez. Nikolics Nemanja ezúttal nem talált be, a Chicago Fire ki is kapott (2-1) a Minnesota otthonában, míg Stieber Zoltán döntetlent ért el a D. C. Uniteddal a Houston Dynamo ellen.
Sallói Dániel gólpasszal segítette a a Sporting Kansas Cityt Forrás: AFP/2017 Getty Images/Jamie Squire

Sallói Dániel az előző fordulóban, a Chicago Fire ellen kettő, ezúttal

a San Jose Earthquakes ellen egy gólpasszt adott.

Az utánpótlás válogatott magyar labdarúgó kezdőként kapott helyet a Sporting Kansas Cityben, majd a 87. percben cserélték le a 3-2-re megnyert összecsapáson.

Nikolics Nemanja csapata, a Chicago Fire a második mérkőzését is elveszítette, ezúttal a Minnesota United otthonában kapott ki 2-1-re. A magyar válogatott támadó

nem volt eredményes a találkozón,

amelyet végigjátszott.

Stieber Zoltán ugyancsak a kezdőcsapatban kapott lehetőséget a D. C. Unitedben – 67. percet játszott –, amely Luciano Acosta 97. percben szerzett góljával egyenlített a Houston Dynamo ellen.