A gólt megadták, mindenki boldog. Csak épp nevetségesen néz ki.

Az olasz bajnokság 29. fordulójában a Milan hazai pályán 3–2-re győzött a Chievo ellen. Gattuso csapata korán vezetést szerzett, a szünetben azonban már hátrányban volt (1–2). A második félidőben Patrick Cutrone egyenlített, de nem ám a szokványos körülmények között.

A Chievo kapusa középre ütötte ki a labdát, amire három Milan-játékos startolt rá a leshatárról.

Közülük ketten lesen voltak. Cutrone nem. Videobíró! Az majd eldönti.

Eldöntötte, a bíró megadta a gólt – kis közjáték után. Szerencsétlen Cutrone ekkor kezdett iszkolni a labda után és utógólörömként hergelni a szurkolókat a hátralévő időre.

Abszurd és röhejes látvány.

A videobíró megadta a gólt. A gólörömöt viszont totál megölte. Anno pont ezt a két dolgot állították szembe egymással, pro és kontra, amikor még csak tervezték a technológia bevezetését.