Korábbi válogatott csatárok gólváltása és döntetlen Londonban

2018.04.16. 23:16

Izgalmas meccsel ért véget a Premier League 34. fordulója, ahol a West Ham és a Stoke nem bírt egymással, 1-1 lett a végeredmény. Érdekesség, hogy a gólokat két egykori válogatott csatár, Peter Crouch és Andy Carroll szerezték.

A házigazdák az 56. és a 67. percben is betaláltak, de Michael Oliver játékvezető egyiknél sem ítélt gólt, mert az osztrák Marko Arnautovic - aki négy idény töltött a Stoke együttesében - mindkétszer lesen volt.

A vendégek ezután Peter Crouch révén szereztek vezetést, majd a hajrában Andrew Carroll egyenlített. Előbbi kilenc, utóbbi négy perccel a becserélését követően volt eredményes.

A 92. percben Chicarito is gólt lőtt, a harmadik ezt a találatot is annulálta azonban a játékvezetői hármas, méghozzá kezezés miatt.